Yeni NVIDIA DLSS Güncellemesi Anthem’de Performans Artışı Sağlıyor Yeni NVIDIA DLSS Güncellemesi Anthem’de Performans Artışı Sağlıyor
Electronic Arts ve BioWare tarafından geliştirilen co-op oyunlardan Anthem’e yeni eklenen NVIDIA DLSS desteğiyle önemli bir güncelleme geldi. Yeni NVIDIA DLSS Güncellemesi Anthem’de Performans Artışı Sağlıyor

Electronic Arts ve BioWare tarafından geliştirilen co-op oyunlardan Anthem’e yeni eklenen NVIDIA DLSS desteğiyle önemli bir güncelleme geldi.

DLSS’in devreye girmesiyle, NVIDIA RTX kullanan Anthem oyuncuları %40’a varan performans artışı elde edecek. Oyuncular, sağlam kare hızlarını sürdürürken daha yüksek çözünürlük ve ayarlar kullanabilecek.

Güncelleme aynı zamanda, oyuncuların Anthem’deki güzel hareketlerini otomatik olarak yakalayan NVIDIA Highlights desteğini de kapsıyor.

NVIDIA DLSS, DLSS (Deep Learning Super Sampling) grafik-yoğun içeriklere sahip oyunlarda kare hızını yükseltmek için artırılmış gerçekliğin gücünü kullanan bir NVIDIA RTX teknolojisi.

Yeni GeForce GTX 1660, İdeal Fiyat/Performans Değerini Sunuyor