Dragon Age: Inquisition’dan 9 Dakikalık Oynanış Videosu Dragon Age: Inquisition’dan 9 Dakikalık Oynanış Videosu
BioWare beklenen aksiyon ve rol yapma oyunu Dragon Age: Inquisition’dan tam 9 dakikalık oynanış videosu yayımladı. PC, PS4, PS3, Xbox 360 ve Xbox One... Dragon Age: Inquisition’dan 9 Dakikalık Oynanış Videosu

BioWare beklenen aksiyon ve rol yapma oyunu Dragon Age: Inquisition’dan tam 9 dakikalık oynanış videosu yayımladı.

PC, PS4, PS3, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında 21 Kasım tarihinde çıkış yapacak olan Dragon Age: Inquisition, dersine oldukça iyi çalışmış gibi duruyor.

Aşağıdaki videoda maksimum ayarlarda deneyimlenen Dragon Age: Inquisition, yönlendireceğimiz karakterimizin yeteneklerini de daha yakından incelememizi sağlıyor. Özellikle çevresel etkileşim konusunda ve detaylara odaklanan Dragon Age: Inquisition, ilk iki serisine göre daha parlak grafikler kullanmış.

İşte karşımızda Dragon Age: Inquisition’ın oyun içi görüntüleri. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.