Dragon Age: Inquisition’ı Hangi Platformda Oynayacaksınız? Dragon Age: Inquisition’ı Hangi Platformda Oynayacaksınız?
Çıkışına 3 gün kala (20 Kasım) daha fazla detayı oyunculara sunan Dragon Age: Inquisition, bu sefer IGN tarafına misafir oldu. Yayımlanan yeni Dragon Age:... Dragon Age: Inquisition’ı Hangi Platformda Oynayacaksınız?

Çıkışına 3 gün kala (20 Kasım) daha fazla detayı oyunculara sunan Dragon Age: Inquisition, bu sefer IGN tarafına misafir oldu.

Yayımlanan yeni Dragon Age: Inquisition videosu, bizlere PC, PS4 ve Xbox One kalitesini gösteriyor. Her platformda farklı görünen Dragon Age: Inquisition, kalite farkını da kanıtlıyor.

Söz konusu rol yapma ve aksiyon olduğunda akıllarda yer edinen oyunumuz Dragon Age: Inquisition, bu sefer yeni sınıfı ve tabii ki yeni hikayesiyle bekleyenlerinin beğenisini kazanacak gibi.

İşte karşımızda Dragon Age: Inquisition’ın karşılaştırma videosu. İyi seyirler.

http://www.youtube.com/watch?v=5H_p6MRIBosCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.