Dragon Age: Inquisition’ın Varric’i İle Tanışın Dragon Age: Inquisition’ın Varric’i İle Tanışın
Çıkışına sadece 9 gün kalan (21 Kasım) Dragon Age: Inquisition, rol yapma ve aksiyon türünde görülecek. Birbirinden başarılı öyküleriyle öne çıkan karakterlerini tanıtma konusunda... Dragon Age: Inquisition’ın Varric’i İle Tanışın

Çıkışına sadece 9 gün kalan (21 Kasım) Dragon Age: Inquisition, rol yapma ve aksiyon türünde görülecek. Birbirinden başarılı öyküleriyle öne çıkan karakterlerini tanıtma konusunda usta olan Dragon Age, bu sefer bizi Varric isimli bir kahramanla tanıştırıyor.

Daha önce yayımlanan videolarda Varric’in bir cüce olduğunu az çok anlayabiliyorduk. Bir bard olan Varric, aslında çok tanıdık bir yüz. Dragon Age 2 oynayanlarınız kendisini daha önce gördü. Şimdi de Dragon Age: Inquisition’ın önemli karakterlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Dragon Age: Inquisition, PC, PS3, PS4, Xbox One ve 360 platformlarında çıkış yapacak. İşte yayımlanan son videolarından biri. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.