DUALSHOCK 4 USB Kablosuz Adaptör, PC’ye ve Mac’e Geliyor DUALSHOCK 4 USB Kablosuz Adaptör, PC’ye ve Mac’e Geliyor
Sony Interactive Entertainment Europe (SIEE), DUALSHOCK 4 USB Kablosuz Adaptör’ün bu yıl satışa sunulacağını duyurdu. DUALSHOCK 4 USB Kablosuz Adaptör, PC’ye ve Mac’e Geliyor

Yeni adaptör, Windows PC ve Mac üzerinde PlayStation 4 (PS4) Remote Play gibi uyumlu uygulamaları geliştiriyor. Ürün, DUALSHOCK 4 kablosuz kumandasını Bluetooth üzerinden PC veya Mac işletim sistemine bağlamayı mümkün hale getiriyor.

Kolay ve hızlı kullanım sağlayan özelliklerden yararlanabilmek için oyun severlerin tek yapması gereken PS4 Remote Play’i indirmek. www.playstation.com’dan ücretsiz indirilebilen bir uygulama hem Windows PC hem de Mac sistemleri ile uyumlu. Uzatktan Oynatma (Remote Play), Kablosuz Adaptör yardımıyla, cihazların USB yuvası üzerinden veya Bluetooth üzerinden kablosuz olarak eşleştriyor ve kullanıcıların Kablosuz Kumandalarını bağlamadan PS4’lerine uzaktan erişmesine imkan tanıyor.

Kablosuz Kumanda ve Adaptör, 24 Ağustos’tan itibaren Birleşik Krallık, Belçika ve Hollanda’da hizmete giren Windows PC üzerindeki PlayStation Now (PS Now) abonelik hizmetiyle de uyumlu. Oyun severler, 300’ü aşkın klasik PlayStation oyununun yer aldığı ve sürekli büyüyen kütüphaneye anında erişebilmek için PS Now Windows PC uygulamasını indirebilir.

Yeni Overwatch Güncellemesi GeldiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.