Dünyaca Ünlü Ses Markası Audioengine Türkiye’de Dünyaca Ünlü Ses Markası Audioengine Türkiye’de
Dünyaca ünlü ses markası Audioengine artık Bircom güvencesiyle Hifimyfi mağazasında satışta. Amerika’da High-End kalitesindeki ürünleri uygun fiyata almak isteyenlerin tercihi olan Audioengine, Türkiye’de de çok... Dünyaca Ünlü Ses Markası Audioengine Türkiye’de

Dünyaca ünlü ses markası Audioengine artık Bircom güvencesiyle Hifimyfi mağazasında satışta. Amerika’da High-End kalitesindeki ürünleri uygun fiyata almak isteyenlerin tercihi olan Audioengine, Türkiye’de de çok ses getirecek gibi görünüyor. Yüksek kaliteye sahip olması, sade ve şık tasarımı, doğal malzeme kullanımı bu markayı benzersiz kılıyor.

Amerika’nın güçlü ses markası Audioengine, yüksek kalitede ses çözümü arayanlar için benzersiz bir marka. Audioengine marka hoparlörler, amfiler, adaptörler ve aksesuarlar High-End kalitesinde ses performansı sunuyor. Markanın Türkiye distribütörlüğünü Bircom üstleniyor.

“Not Plastic, Real Speaker” ifadesiyle sunulan hoparlörler, benzer segmentteki hoparlörlerden farklı. İpekten yapılmış tweeter, kevlardan yapılan woofer, ağaçtan yapılan iskelet ile kusursuz bir estetiğe sahipler. aptX ve aptX HD desteği sunuyor marka. Ayrıca endüstrinin aksine A ve B sınıfı amplifikatör kullanarak fiyat-performans anlamında son noktayı koyuyor. Kablolu ve kablosuz modelleri bulunan hoparlörler el yapımı olmalarıyla dikkat çekiyor.

Old-school tarzını yansıtan hoparlör modelleri, görünüşte masa üzerinde ve rafta kullanılabilecek kadar küçük boyutlara sahip. Ancak yine de analog kalitesinden asla ödün vermeden yüksek ses kalitesi ile herkesi şaşırtıyor. iOS ve Android gibi farklı işletim sistemlerinin yanında, bu platformlardaki uygulamalarla da uyumlu bir şekilde çalışıyor markanın ürünleri. Hoparlörler kablosuz desteği sayesinde ekstra bir konfor alanı da yaratıyor.

B2, HD3, HD6, A5+, A2+, P4 ve HDP6 model hoparlörler, saniyeler içerisinde gerçekleştirilebilen kolay kurulum ve kullanım imkânına sahip. Modeller müzik tutkusunu sonuna kadar yaşamanız için Bircom’un Kanyon’daki Hifimyfi deneyim mağazasında satışta. Tıpkı hoparlörler gibi birçok ödüle sahip ses sistemi bileşenleri, DAC dönüştürücüler, amplifikatör ve aksesuarlar da yepyeni bir ses deneyimi için sizlerle.

Plantronics Rig 100HS PlayStation Kulaklığı | İnceleme