E3 2018: Beyond Good & Evil 2’den Yeni Detaylar Geldi E3 2018: Beyond Good & Evil 2’den Yeni Detaylar Geldi
Ubisoft E3 2018 basın konferansında uzun zamandır merakla beklenen Beyond Good & Evil 2 ile ilgili yeni ayrıntılar paylaştı. E3 2018: Beyond Good & Evil 2’den Yeni Detaylar Geldi

Ubisoft E3 2018 basın konferansında uzun zamandır merakla beklenen Beyond Good & Evil 2 ile ilgili yeni ayrıntılar paylaştı.

İlk oyunun ana karakteri Jade’in de ufaktan görüldüğü bir sinematik fragman gösterildi oyun için. Aslında oyun ilk duyurulduğunda Jade’in doğumundan önceki bir zaman diliminde geçeceği belirtilmişti ancak hikayede ne türden geri dönüşlerin veya ileri gidişlerin olacağını bilemiyoruz tabii şimdiden. Ayrıca Ubisoft’un Barcelona, Sofia ve Bordeaux’daki stüdyolarının da Beyond Good & Evil 2 üzerinde çalıştığı söylendi.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Öte yandan bağımsız sanatçı olup da Beyond Good & Evil 2’yi hevesle bekliyorsanız size güzel bir haberimiz var. Ubisoft, Joseph Gordon-Levitt’in 2005’te kurucu ortaklarından biri olarak arkasına geçtiği HitRECord ile ortaklık kurulduğunu açıkladı. Yani oyunun hayranlarının oyun için tasarlayacağı her türlü öge oyunun içinde kendine yer bulabilir. Şansını denemek isteyenler buraya bir göz atabilir.

E3 2018: Shadow of the Tomb Raider’ın Oynanışı Gösterildi