EA, Ninja’ya Apex Legends Oynaması İçin 1 Milyon Dolar Ödemiş Olabilir! EA, Ninja’ya Apex Legends Oynaması İçin 1 Milyon Dolar Ödemiş Olabilir!
Twitch yayıncısı Ninja (Tyler Blevins), Apex Legends oynamak için Electronic Arts'tan 1 milyon dolarlık ödeme almış olabilir. EA, Ninja’ya Apex Legends Oynaması İçin 1 Milyon Dolar Ödemiş Olabilir!

Dünyanın en çok kazanan ve takip edilen Twitch yayıncısı Ninja (Tyler Blevins), Apex Legends oynamak için Electronic Arts’tan 1 milyon dolarlık ödeme almış olabilir.

Reuters’in anonim kaynaklara dayandırdığı haberine göre, hızlı bir çıkış yapan ve çok kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşan battle royale oyunu Apex Legends, sadece geliştiricisine para kazandırmamış gibi görünüyor.

Habere göre yayıncı Ninja, Apex Legends oynamak ve oyunla ilgili tweet atmak karşılığında EA’den yaklaşık 1 milyon dolarlık ödeme almış. Haberde bunun tam olarak hangi tweet olduğu belirtilmiyor. Ancak ödemenin esas olarak Twitch yayınlarını kapsadığını söylemek mümkün zira Ninja’nın yayın başına ortalama 40 bin izleyicisi var. Toplam abone sayısı ise 13 milyondan fazla.

Ninja, Fortnite’a dönmeden önce 12 gün boyunca Apex Legends oynamıştı. Taraflardan konuyla ilgili bir açıklama gelmiş değil.

Sega, Aktörünün Tutuklanması Sebebiyle Judgment’ı Satıştan Kaldırdı