Ekstra Geniş Renk Gamına Sahip Yeni Philips Kavisli LCD Ekran Ekstra Geniş Renk Gamına Sahip Yeni Philips Kavisli LCD Ekran
MMD, ev kullanıcıları için yeni, 27 inçlik kavisli bir ekranı piyasaya çıkartıyor. Ekstra Geniş Renk Gamına Sahip Yeni Philips Kavisli LCD Ekran

MMD, ev kullanıcıları için yeni, 27 inçlik kavisli bir ekranı piyasaya çıkartıyor. Adeta canlıymışçasına gerçek görüntüler için, kavisli ürün grubunun en yeni üyesi, hassas renk reprodüksiyonu için daha geniş Ultra Wide-Color teknolojisinin daha geniş renk gamına sahip.

1800 mm’lik oldukça küçük kavis yarıçapı sayesinde, 278E8QJAB ekran, derinlik algısını artırıp görüntülerdeki bozulmayı azalttığı için yüksek sürükleyicilikte bir deneyim sağlıyor. Adaptive-Sync teknolojisi ile birleştirilen model, tutukluk, kırılma ya da hareket bulanıklığı olmayan, süper akıcı bir görüntüleme deneyimi sağlıyor.

Geliştirilmiş Full HD ve en yeni Ultra Wide-Color teknolojisi, 278E8QJAB ekran, muhteşem görseller için piyasadaki en geniş renk yelpazelerinden birini sunuyor: Ultra Wide-Color– tipik % 99 sRGB (% 72 NTSC) yerine % 130 sRGB (% 104 NTSC) daha geniş bir renk gamını destekliyor. Yazılım ayarlarını ince ayar yapmak yerine donanımı geliştirerek kullanıcıların ekranda algıladıkları renk aralığını genişletir.  Sadece video çekenler ve fotoğrafçılar değil, aynı zamanda internetten alışveriş yapanlar ve diğer kullanıcılar da doğru renk reprodüksiyonu konusunda bu modele güvenebilirler.
Renk performansını ve ince kavisli hatlarını gelişmiş, çoklu alan dikey ortalama teknolojisi olan VA LED teknolojisi ile de tamamlayan bu ekran, ekstra canlı ve parlak görüntüler için süper yüksek statik kontrast oranları sunuyor. Bu özellik, daha fazla fotoğraf, film ve grafik uygulama için ekran performansını daha da yükseltiyor.

Kullanıcılar için tasarlanan özellikler
Bu 27 inçlik yeni ekran, izlemeyi bir zevk haline getirmek için tasarlanmış işlevlerle dolu. Flicker-Free Teknolojisi, daha kesintisiz bir görüntü için parlaklığı otomatik olarak düzenliyor ve Philips SmartImage Lite ise kontrastı, renk doygunluğunu ve görüntülerin ve videoların keskinliğini dinamik olarak iyileştirerek, görüntülenen içeriğe uygun olacak şekilde ayarları düzenliyor – üstelik bunların hepsini, bir buton ile, gerçek zamanlı olarak yapıyor. Ayrıca ekranda, yüksek hızlı veri transferi için DisplayPort’un yanı sıra, HDMI da bulunuyor. Üstelik yüksek kalitedeki görselleri yüksek kalitedeki ses ile tamamlamak için bir çift stereo hoparlör da ürüne dahil.

Philips’in yeni 278E8QJAB E Ürün Grubu ekranı Mart ayında piyasada bulunabilecek. Üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyat ise 289 USD.

Yeni Philips PowerSensor Ekran Tanıtıldı



Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.