En Yeni Hearthstone Macerasına Davetlisiniz En Yeni Hearthstone Macerasına Davetlisiniz
Hearthstone'da yayınlandığı hafta içinde tüm Macerayı satın alırsanız, Karazhan temalı özel kart arkasına sahip olacaksınız. En Yeni Hearthstone Macerasına Davetlisiniz

Dans ayakkabılarınızı giyin ve kıyafetinizin düzgün olduğundan emin olun – çünkü Doğu Krallıklarının en ateşli partisine davetlisiniz! Blizzard Entertainment, One Night in Karazhanı duyurdu – bu en yeni Hearthstone Macerası oyuncuları büyülü bir deneyim için Medivh’in kulesi Karazhan’a götürüyor.

Partiye vardığınızda Medivh’in kayıp olduğunu ve sihirli eşyalardan oluşan koleksiyonun kalenin içinde cirit attığını göreceksiniz. Partiyi kontrol altında tutup ev sahibini bulmak, bu sırada da imkanların keyfini çıkarmak size ve Medivh’in güvenilir uşağı Moroes’a kalıyor. Karşılaşacağınız ikonik karakterler, herkesin en sevdiği sihirli satranç tahtası ve koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz 45 süper kart ile One Night in Karazhan size unutamayacağınız bir Macera yaşatacak.

Parti Windows ve Mac PC’ler; Windows, iOS, ve Android tabletler; ve iOSve Android cep telefonları için 12 Ağustos’ta başlayacak ve One Night in Karazhan’ın dört kanadı haftalık olarak açılacak (her hafta bir kanat). Macera yayınlandığında tüm oyuncular, giriş görevini ücretsiz olarak oynayabilecek ve Macera’nın yeni kartlarından ikisini kazanabilecekler. Ayrıca oyunun ilk haftasında tüm Macera’yı satın alan oyuncular Karazhan temalı özel kart arkasına da sahip olacaklar.

Hearthstone’a Bir Arkadaşınızı Çağırın, Sürprizi KapınCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.