EVE Online Bu Hafta Sonu Denemek İsteyenlere Açık! EVE Online Bu Hafta Sonu Denemek İsteyenlere Açık!
Çok kişilik devasa uzay oyunu EVE Online denemek isteyen ama satın almaya korkanlar için, bu hafta sonu harika bir fırsat var. EVE Online Bu Hafta Sonu Denemek İsteyenlere Açık!

Çok kişilik devasa uzay oyunu EVE Online denemek isteyen ama satın almaya korkanlar için, bu hafta sonu harika bir fırsat var.

Şu anda Steam’deki EVE Online sayfasına girerseniz, oyunun indirmeye açık ve ücretsiz olduğunu görebilirsiniz. Bu durum Pazartesi’ye kadar devam edecek bir kampanyanın habercisi. Bu devasa ve pek olaylı uzay efsanesini tüm hafta sonu tek kuruş ödemeden deneyimleyebilirsiniz.

Tabi ki bir hafta sonu oynamak, oyunun tamamını denemenize veya geniş evrendeki her şeyi görmenize yetmeyecektir. Ama en azından oyunu ilk elden test etmiş olacaksınız. Eğer beğenirseniz oyunun Core Starter Pack’ini indirim ile 7,75 TL’ye; veya Premium Edition’ını yine indirimle 37,50 TL’ye satın alabilirsiniz. Oyunun ayrıca aylık ödeme gerektirdiğini hatırlatalım.

Tabii bu arada kalan herkesin en yeni devasa uzay oyunu olan No Man’s Sky’da fink attığını da hatırlatalım. Peki o zaman…

No Man’s Sky Almalı mı, Almamalı mı?Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.