Evil Bane’de Ramazan Şerefine Yaz Gecesi Etkinliği Evil Bane’de Ramazan Şerefine Yaz Gecesi Etkinliği
Netmarble, mobil aksiyon RPG’si EvilBane: Kuzgunların Yükselişi‘ne yeni bölge Gölge Limanı ve büyülü ekipmanları ekleyen güncellemesini duyurdu. Evil Bane’de Ramazan Şerefine Yaz Gecesi Etkinliği

Netmarble, mobil aksiyon RPG’si EvilBane: Kuzgunların Yükselişi‘ne yeni bölge Gölge Limanı ve hack-and-slash ile birlikte savaşların eğlencesini arttıracak büyülü ekipmanları ekleyen güncellemesini duyurdu.

Üç zorluk seviyesinde 24 aşamadan oluşan GölgeLimanı, ürkütücü bir atmosfer ve sıcak yaz gecelerinde içinizi ürpertecek baş düşmanlara ek olarak, oyunda nadir bulunan pelerinleri elde etme fırsatı sunuyor.

Netmarble ayrıca her üç grup için de oyuna yeni büyülü ekipmanlar ekliyor: Vango, Yıkıcı Balta ve Çift Kana Susamış Baltası alırken, Elf için Suikastçı Kılıcı ve Çift Yok Edici Baltası, İnsan için ise Şok Enli Kılıcı ve Komuta Kılıcı geliyor.

Evil Bane oyuncuları Ramazan şerefine düzenlenen Yaz Gecesi Etkinliği’ne de katılabilecek. 15-29 Haziran tarihleri arasında Macera, Günlük Macera, Akın, Arena ve Lonca Savaşı’ndan Koruyucunun Simgesi ve Savaşçının Simgesi toplayarak, bu simgeler karşılığında Rastgele Mehtap Sandığı’ndan yüksek seviyelerde Ekipman, Zırh ve Aksesuar biletleri gibi oyun içi hediyeler elde edebilecekler.

Evil Bane oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.