The Evil Within’de Her Bir Mermi Önemli The Evil Within’de Her Bir Mermi Önemli
Korku ustalarından biri olan Shinji Mikami’nin son oyunu The Evil Within’den yeni bir video geldi. Tango Gameworks ve Bethesda’nın son projelerinden biri olan The... The Evil Within’de Her Bir Mermi Önemli

Korku ustalarından biri olan Shinji Mikami’nin son oyunu The Evil Within’den yeni bir video geldi.

Tango Gameworks ve Bethesda’nın son projelerinden biri olan The Evil Within, bizleri Sebastian Castellanos isimli bir karakterle tanıştıracak.

Sadece işkence çeken ruhlardan değil, aynı zamanda tepemize düşmeye hazırlanan ölümcül tuzaklardan da ustalıkla kaçmak zorunda kalacağız.

14 Ekim tarihinde, PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında çıkış yapacak olan korku oyunumuz, hikaye moduna odaklanacak. İşte yayımlanan son video. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.