The Evil Within’den Son Derece Korkutucu Hata The Evil Within’den Son Derece Korkutucu Hata
Geçtiğimiz hafta çıkışını gerçekleştiren korku oyunu The Evil Within’deki korkutucu hata herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Tango Gameworks‘ün geliştirdiği, 14 Ekim’de çıkışını gerçekleştirmiş olan korku... The Evil Within’den Son Derece Korkutucu Hata

Geçtiğimiz hafta çıkışını gerçekleştiren korku oyunu The Evil Within’deki korkutucu hata herkesin ilgisini çekmeyi başardı.

Tango Gameworks‘ün geliştirdiği, 14 Ekim’de çıkışını gerçekleştirmiş olan korku türündeki oyun The Evil Within, yaşanan bir bug ile ilginç yerlere doğru sürüklendi. Bugüne kadar çıkmış olan oyunların neredeyse tamamında yönettiğimiz karakterin başına kötü bir şey geldiğinde ölürken, bu oyundaki bir hata yüzünden ilginç sahnelere yol açtı.

Gamebill Studio adlı bir YouTube kanalının yayınladığı videoda, ana karakterimiz Sebastien Castellanos‘un kafası dev bir bıçak tarafından kesiliyor ve sonrasında yaşanan hatadan dolayı ölmüyor. Kafası kopuk bir şekilde gezmeye devam eden Castellanos, hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam ediyor. Aşağıdaki videoda The Evil Within oyununda yaşanmış olan ilginç ve korkutucu hatayı izleyebilirsiniz.