Facebook Messenger, 1,2 Milyar Aylık Aktif Kullanıcıya Ulaştı Facebook Messenger, 1,2 Milyar Aylık Aktif Kullanıcıya Ulaştı
Facebook Messenger, 1,2 milyar aktif kullanıcıya ulaştı. Messenger ekibi kilometre taşını, uygulamayı kullananlara teşekkür ederek kutladı Facebook Messenger, 1,2 Milyar Aylık Aktif Kullanıcıya Ulaştı

Facebook Messenger, 1,2 milyar aylık aktif kullanıcıya ulaştı. Messenger ekibi bu önemli kilometre taşını, uygulamayı kullananlara Facebook Sayfası üzerinden teşekkür ederek kutladı.

Messenger’ın son birkaç ayda yaptığı yenilikler arasında grup video aramaları; etiketler, maskeler, çerçeveler ve efektlerin yer aldığı güçlü ve hızlı kamera ve hayatın her anının kolay ve eğlenceli bir şekilde paylaşılmasını sağlayan özellikler yer alıyor. Messenger, aynı zamanda grup sohbetlerini daha eğlenceli ve çekici hale getirmek üzere bir süre önce Mentions ve İfadeler’i de kullanıma sunmuştu. Messenger Lite ile de uygulamanın daha fazla ülkede kullanılabilmesini sağlayan Messenger, yenilikler üzerinde çalışmaya devam ediyor.

-Basın bülteni

Facebook, “Advanced Measurement” İle Ölçümleme Araçlarını İleri Düzeye Taşıyor


Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.