Fallout 4 İçin Büyük Gün Bugün Fallout 4 İçin Büyük Gün Bugün
Bethesda bir ara Guillermo del Toro’nun yapım şirketini kiralamıştı. Ondan önce de E3 dedikoduları çıkmıştı. Taşlar yerine oturdu. Fallout 4 resmen geliyor! Fallout 4 İçin Büyük Gün Bugün

Bethesda, bir ara Guillermo del Toro’nun yapım şirketini kiralamıştı. Ondan önce de E3 dedikoduları çıkmıştı. Taşlar yerine oturdu. Fallout 4 resmen geliyor!

Fallout 4’ün Oynanış Videosu E3 2015’te Görülebilir
Bethesda, Fallout 4 Fragmanı İçin Guillermo del Toro’nun Yapım Şirketini Kiraladı

Gözlerimiz yıllardır Fallout 4’ü arıyor. Her yıl 1 Nisan günü şakası yapılıyor ve hayallerimiz suya düşüyor ama artık değil.

Fragtist fallout4-600x353

Fallout 4’ün resmi web sitesinde yukarıdaki görsel yayımlandı. Üzerine bir de tırnaklarımızı yememize neden olan bir geri sayım var. Aslında E3 2015’ten önce böyle büyük bir bombanın patlaması beklenmiyordu ancak söz konusu Fallout olunca, biraz suyu kaynatmak iyidir. Oyunun bugün, Türkiye saatiyle 16:00’da tanıtılması bekleniyor. En azından geri sayım bu şekilde gösteriyor.

Eğer sitenin kaynak kodunu incelediyseniz, kodları arasında ilginç bir mesaj bulacaksınız: “PA sistem hatası oluştu. Masterbrain’in kapatılması için gerekli izin sağlandı ve tüm hassas materyaller, güvenlik amacıyla ortadan kaldırıldı. Lütfen tekrar erişimi deneyin. Gününüz güzel geçsin.” – Masterbrain (Fallout 3)

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.