FIFA 15 Türkiye Kapağında Arda Turan Var FIFA 15 Türkiye Kapağında Arda Turan Var
Futbolseverlerin merakla beklediği kişi açıklandı, FIFA 15 oyununun Türkiye kutu kapağında Arda Turan’ın yer alacağı açıklandı. Üç gün önce, ünlü futbol video oyunu FIFA’nın... FIFA 15 Türkiye Kapağında Arda Turan Var

Futbolseverlerin merakla beklediği kişi açıklandı, FIFA 15 oyununun Türkiye kutu kapağında Arda Turan’ın yer alacağı açıklandı.

Üç gün önce, ünlü futbol video oyunu FIFA’nın bu seneki versiyonu FIFA 15’in Türkiye kutu kapağında kim olduğunun açıklanacağı ile ilgili haberi vermiştik. İşte şimdi o Türk futbolcu belli oldu. Oyunun dağıtıcısı EA Games ve Türkiye temsilcisi Aral, kapakta Arda Turan’ın yer alacağını açıkladı.

FIFA 15’in kapak görselinde Messi ile birlikte yer alacak Arda Turan, bu sene Türkiye Süper Ligi’nin oyuna dahil edilmesi ile birlikte, Türk oyunseverlere Electronic Arts’tan ikinci bir sürpriz oldu. 26 Eylül’de satışa çıkacak olan FIFA 15 şimdiden ön siparişte satılmaya devam ediyor.

Aral web sitesinde şu anda 153 TL’ye satılmakta olan PC versiyonunu, buraya tıklayarak hemen gidip önsipariş verebilirsiniz.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.