FIFA 16 Türkçe Geliyor FIFA 16 Türkçe Geliyor
Futbol severlerin uzun süredir dilinden düşürmediği seri FIFA, son oyunu FIFA 16 ile karşımızda. Üstelik bu sefer Türkçe! FIFA 16 Türkçe Geliyor

Futbol severlerin uzun süredir dilinden düşürmediği seri FIFA, son oyunu FIFA 16 ile karşımızda. Üstelik bu sefer Türkçe!

Nintendo’nun ilk defa FIFA’sız kalacağı bir zamandayız. Futbol türünde PES ile olan kıyasıya mücadelenin bir adım ötesine geçen FIFA 16, Türkçe dil desteği sayesinde birçok oyuncuyu mutlu etmeyi başardı.

Meraklıları için; FIFA 16’nın ön sipariş sayfasını dikkatli incelediğimizde, Türkçe dil desteğini de görüntüleyebiliyoruz. Şimdilik konuyla ilgili resmi bir açıklama yok. Ayrıca oyunda Türkçe spiker desteği olup olmadığı ise henüz kesinlik kazanmış değil.

Yayımlanan son fragmanları da şöyle bırakalım. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.