FIFA 17, Cazip Fiyat Avantajıyla Voidu’daki Yerini Aldı FIFA 17, Cazip Fiyat Avantajıyla Voidu’daki Yerini Aldı
Voidu bu kez de FIFA17’yi uygun fiyatlarla dünya ile aynı anda Türkiye’deki oyunseverlerle buluşturuyor. Detaylar haberimizde. FIFA 17, Cazip Fiyat Avantajıyla Voidu’daki Yerini Aldı

Gerek teknik gerek görsel olarak her sene gelişimini sürdürerek futbol oyunlarından hoşlanan oyuncuların tercihi olmayı başaran FIFA serisi, son oyunuyla futbol kategorisinin seviyesini bir kademe daha yükseltti. Aralarında Türkiye Süper Toto Süper Lig’in de olduğu pek çok bilinen ve ligin de yer aldığı FIFA 17’de, 650’den fazla takım bulunuyor.

Ayrıca oyunda, bir önceki oyundaki gibi kadınlar futbol ligi de mevcut olacak. Tüm bu takımlarla 50’si gerçek stadyumlardan modellenmiş 70’den fazla farklı stadyumda heyecan ve çekişme dolu maçlar yapabileceğiz.

fifa-17-fragtist

Oyunda pek çok teknik yenilik de bulunuyor. Oyunda kullanılan yeni Frostbite grafik motoru daha gerçekçi grafikler, mekanikler ve oynanış sağlıyor. Oyunda artık penaltı, köşe vuruşu ve serbest vuruşları yaparken futbolcu üzerinde tam kontrole sahip olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Seride ilk defa Journey (Yoluculuk) isimli hikaye modu ile Alex Hunter karakterinin bir yıldız olma yolundaki hikayesini oynayacaksınız.

Voidu oyunu tüm dünyayla aynı anda kullanıcılarına sunuyor. Linki ziyaret ederek oyuna 132 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Tekken 7’den Üzücü Bir Haber VarCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.