Final Fantasy 15’in Çok Oyunculu Modu Ayrı Olarak Oynanabilecek Final Fantasy 15’in Çok Oyunculu Modu Ayrı Olarak Oynanabilecek
Final Fantasy 15'in bir eklenti paketi şeklinde oynanabilen çok oyunculu modu Comrades'in bu yıl içerisinde ayrı bir oyun gibi piyasaya sürüleceği açıklandı. Final Fantasy 15’in Çok Oyunculu Modu Ayrı Olarak Oynanabilecek

Final Fantasy 15’in bir eklenti paketi şeklinde oynanabilen çok oyunculu modu Comrades’in bu yıl içerisinde ayrı bir oyun gibi piyasaya sürüleceği açıklandı.

Tek başına da piyasaya sürülecek olan Comrades modunu oynamak için Final Fantasy 15’e ihtiyaç da duyulmayacak üstelik. İsteyen oyuncular ana oyunu satın almadan doğrudan Comrades’i oynayabilecek arkadaşlarıyla.

Comrades moduyla Final Fantasy 15 görevleri arkadaşlarla birlikte yapılabiliyor. Şu anda ek paket olarak satılan Comrades, bu yıl içerisinde ayrı satılacak ancak fiyatıyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunulmadı.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde oyuna gelecek yeni içeriklerden de bahsedilmişti. Planlanan yeni içeriklerden öne çıkanları ise şöyle:

  • İlk olarak yaz aylarında Comrades moduna yeni içerikler getirilecek.
  • Yine aynı dönemde Comrades’in bir stand-alone sürümü yayımlanabilir.
  • Modun ikinci güncellemesi ise kış aylarında gelecek.
  • PC sürümünde Comrades modunun karakter özelleştirme seçenekleri tek kişilik kısma da getirilecek. Böylece oyuncular kendi oluşturdukları karakterlerle ana hikâyeye girebilecekler.
  • Ayrıca PC sürümüne bu yıl içerisinde bir bölüm editörü de eklenecek.
  • 2019 yılında ise oyuna karakter odaklı 4 yeni bölüm gelecek: The Conflict of the Sage (Ardyn), The Beginning of the End (Aranea), The Choice of Freedom (Lunafreya) ve The Final Strike (Noctis).
Final Fantasy XV | Bu Kadar Beklediğimize Değdi mi?