Final Fantasy XV İçin Müthiş Oynanış Videosu Final Fantasy XV İçin Müthiş Oynanış Videosu
Ünlü RPG oyun serisinin son oyunu Final Fantasy XV için gerçek zamanlı bir oyun içi çarpışma videosu yayınlandı. Tokyo Game Show 2014’de ilk fragmanını... Final Fantasy XV İçin Müthiş Oynanış Videosu

Ünlü RPG oyun serisinin son oyunu Final Fantasy XV için gerçek zamanlı bir oyun içi çarpışma videosu yayınlandı.

Tokyo Game Show 2014’de ilk fragmanını gördüğümüz Final Fantasy XV ile ilgili çoğu kişi şüpheli yaklaşmıştı. İzlediğimiz fragmanın gerçek oyun içi görüntüler olmadığını, önceden render edilmiş bir video olduğunu iddia edenlere hemen cevap geldi.

Oyunun yönetmeni Hajime Tabata, kendi idare ettiği ve oynadığı bir video ile oyunun grafik motorunun üstün yeteneklerini ve örnek bir çarpışma sahnesini sundu. Böylece TGS fragmanında izlediğimiz sahnelerin pre-render olmadığı anlaşıldı.

Bu video ile yapımcı firma Square Enix ağzımıza bir parmak bal daha çalıp, ne zaman çıkacağı henüz belli olmayan Final Fantasy XV için daha da heyecanlanmamızı sağladı.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.