Football Manager 2019 Voidu’da Ön Siparişe Açıldı! Football Manager 2019 Voidu’da Ön Siparişe Açıldı!
Ülkemizde çok sevilen menajerlik serisinin bu seneki ayağı Football Manager 2019 Voidu’da ön siparişe açıldı! Football Manager 2019 Voidu’da Ön Siparişe Açıldı!

Her yıl büyük sükse yapan ve ülkemizde de özellikle çok sevilen menajerlik serisinin bu seneki ayağı Football Manager 2019 Voidu’da ön siparişe açıldı!

Bu yıl oyun mekaniklerinde yapılan yenilemeler ve geliştirmelerle ve yeni özelliklerle FM 2019, artık daha fazla etkileyici hale geldi. Bu yıl göze çarpan yenilliklerden biri ‘Yardım’ özelliği. Oyunu merak eden ve oynamak isteyen oyuncular için geliştirilen, yepyeni yardım özelliği sayesinde artık yeni başlayanlar zorluk çekmeden oyunu öğrenip kendi takımlarını yönetebilecekler. Yeni eklenen taktik ve talimat sistemi sayesinde de artık oyun severler kurdukları takım üzerinde daha fazla yetki ve özgürlük alanına sahip. Oyun, geliştirilen ve yenilenen arayüz sayesinde artık daha modern ve capcanlı bir görünüme sahip!

Resmi Bundesliga lisansına da sahip olan Football Manager 2019; takım logoları, formaları, oyuncu yüzleri dahil toplam 36 adet takımı bünyesinde barındırıyor.

Her yıl FM serisini sizlere sunan Voidu’da Football Manager 2019 Türkiye’deki en iyi fiyatla sadece 105 TL! Buraya tıklayarak oyunu satın alabilir ve dünyanın en iyi teknik direktörü olma yolunda emin adımlarla yürüyebilirsiniz!

-Basın bülteni.
Football Manager 2019’da VAR Sistemi Olacak!