For Honor İçin Yeni Haritalar Ve Oyun Modları Ücretsiz Olacak For Honor İçin Yeni Haritalar Ve Oyun Modları Ücretsiz Olacak
Ubisoft'un yeni oyunu For Honor'ın çıkışından sonra gelecek haritalar ve oyun modları gibi içerikler ücretsiz olacak. For Honor İçin Yeni Haritalar Ve Oyun Modları Ücretsiz Olacak

Ubisoft, yeni oyunu For Honor için oyunun çıkışından sonra gelecek bütün haritalar ve oynanış modlarının, oyunu alan oyunculara ücretsiz olacağını söyledi.

Oyunun yönetmeni Damien Kieken, Eurogamer ile yaptığı röportajda; “Oyuncularımızı ayırmak istemiyoruz, bu yüzden bütün yeni oyun modları ve haritalar ücretsiz olarak oyunculara verilecek. Ayrıca başka ücretsiz içerikler de sağlayacağız. For Honor’ın çıkışından sonra oyunu desteklemeye devam edecek büyük bir ekibimiz var.” diyerek oyunun çıkışından sonra gelecek harita ve oyun modlarının ücretsiz olacağını müjdeledi.

Oyun içi mağazada eşyaları açabilmek için oyun içi kredi (Steel) biriktirmek istemeyen oyuncular, gerçek para ile içerik satın alabilecekler. Ancak oyunun mağazasında ne tür içerikler satılacağı konusu henüz kesin değil. Oyuna eklenecek karakterlerin ücretsiz olup, olmayacağından bahsedilmedi. Bu yüzden, Rainbow Six Siege‘de olduğu gibi yeni karakterleri ya oyun içi kredi ile ya da gerçek para ile satın alacağız gibi görünüyor.

For Honor, Şubat ayında PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Heroes & Generals – En Büyük 2. Dünya Savaşı Oyunu Artık Türkçe