Freestyle Futbol Kapılarını Açıyor! Freestyle Futbol Kapılarını Açıyor!
Nfinity Games, ikinci projesi Heroes of Newerth oyunundan sonra şimdi de yepyeni çevrimiçi futbol oyunu Freestyle Futbol ile karşımıza çıkıyor. Freestyle Futbol, 2 Temmuz... Freestyle Futbol Kapılarını Açıyor!

Nfinity Games, ikinci projesi Heroes of Newerth oyunundan sonra şimdi de yepyeni çevrimiçi futbol oyunu Freestyle Futbol ile karşımıza çıkıyor.

Freestyle Futbol, 2 Temmuz Çarşamba günü “Açık Beta Öncesi” ile servise başlıyor. Oynaması ücretsiz olacak olan bu oyun; Tamamen Türkçe olarak yayınlanacak. %100 Türkçe destek verecek futbol oyununun anlatıcı seslendirmesini; ünlü futbol yorumcusu, genç ve dinamik futbol adamı Ersin Düzen yaptı. Seslendirme çalışmalarında Ersin Düzen’e, ülkemizde “Kaptan Tsubasa” adıyla bilinen ünlü futbol çizgi filmininde seslendirmesini yapan 10 kişilik profesyonel seslendirici kadrosu da eşlik edince ortaya eşsiz bir sonuç çıktı.

Piyasadaki diğer futbol oyunlardan farklı ve çok daha eğlenceli olan oyun, kullanıcılara oynamaya doyamayacakları bir deneyim sunuyor; artık hiç kimse koca bir takımı tek başına yönetmek zorunda kalmayacak. Freestyle Futbol oyunu, 3’e 3 ve 4’e 4 olmak üzere karşılıklı takım oluşturarak oynanılıyor. Diğer oyunlardan bir farkı da çim sahada ve kapalı sahada oynanmasına karşılık; takımlarda 3 veya 4 oyuncunun oynayabilmesi.

2 Temmuz’da sürpriz etkinliklerle Açık Beta Öncesi süreci ile servise başlayacak Freestyle Futbol ile ilgili detaylar önümüzdeki günlerde paylaşılacak.