Galaxy Note 7’nin Patlama Gücü GTA 5’e Konu Olursa Galaxy Note 7’nin Patlama Gücü GTA 5’e Konu Olursa
Son zamanların en çok konuşulan akıllı telefonu Galaxy Note 7, GTA 5'in bir moduna konu olunca, oldukça eğlenceli bir mod ortaya çıktı. Galaxy Note 7’nin Patlama Gücü GTA 5’e Konu Olursa

Son zamanların en çok konuşulan akıllı telefonu Galaxy Note 7, GTA 5‘in bir moduna konu olunca, oldukça eğlenceli bir mod ortaya çıktı.

Geçtiğimiz haftalarda Galaxy Note 7’nin patlama konusu gündemde kalmaya devam ediyordu. Telefonların değiştirilmeye başlamasıyla işler biraz da olsa yoluna girdi ancak kullanıcılar bu konudan ne kadar hoşnutlar tartışılır.

GTA 5’in mod kullanıcılarından biri olan HitmanNiko, oyunun PC versiyonunda yapışkan bomba (Sticky Bomb) yerine Galaxy Note 7 kullanınca, ortaya aşağıdaki görüntüler ortaya çıktı. Bombaları, araçlara, binalara, yani kısacası yapışabilecek her yüzeye yerleştirmek mümkün.

Samsung, Galaxy Note 7’leri Değiştirmeye BaşladıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.