Gamescom 2016’dan Dev Star Citizen Demo Videosu Gamescom 2016’dan Dev Star Citizen Demo Videosu
Uzay oyunlarını seviyorsanız ama Star Citizen konusunda emin değilseniz, Gamescom 2016’da yapılan bu demonun videosu sizi ikna edecek. Gamescom 2016’dan Dev Star Citizen Demo Videosu

Uzay oyunlarını seviyorsanız ama Star Citizen konusunda emin değilseniz, Gamescom 2016’da yapılan bu demonun videosu sizi ikna edecek.

Gamescom 2016’da tonla oyun gösterildi ama, büyük ihtimalle pek azı Star Citizen demosu kadar dolu dolu, büyük ve heyecan verici olmuştur. Aşağıda izleyeceğiniz canlı demonun bir saatlik özet videosu, bize oyunun geliştirme sürecinin nerelere kadar geldiğini gösteriyor.

Demoda oyuncuların karakterlerinin birbirleri ile, uzay gemileri ile, gezdikleri istasyonlar ile etkileşimi dikkat çekiyor. Ayrıca demo boyunca hiperuzay atlaması, gezegen yaklaşması, gezegene iniş ve görev almak için bir madenci kolonisini gezme gibi çok çeşitli aksiyonlar görüyoruz. Çok büyük ve ayrıntılı yapıların içinde bile her şeyin fizik kurallarına uymasına dikkat edilmiş. Hatta asansörler bile olması gerektiği gibi hareket ediyor, ara yükleme yok.

Star Citizen‘ın gelişimi böyle artarak devam ederse, piyasaya çıktığında bizi devasa ve çok ayrıntılı epik bir uzay macerası bekliyor olacak.

Star Citizen İçin 4K Kalitede GörsellerBurak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.