Girişimciler 3 Güne Özel 260 TL Yatırımla E-ticarete Atılıyor Girişimciler 3 Güne Özel 260 TL Yatırımla E-ticarete Atılıyor
E-ticarete atılmak isteyen girişimcilere çözüm imkânı sunan Zencommerce.com; Avrupa ve Asya'nın ardından şimdi Türkiye'de. Girişimciler 3 Güne Özel 260 TL Yatırımla E-ticarete Atılıyor

E-ticarete atılmak isteyen girişimcilere çözüm imkânı sunan Zencommerce.com; Avrupa ve Asya’nın ardından şimdi Türkiye’de. 

Sadece küçük ve orta büyüklükteki işletmeleri değil; öğrenci, sanatkâr, zanaatkâr ve ev kadınları gibi e-ticarete atılmayı isteyen tüm girişimci adaylarına en ideal sanal mağaza çözümünü cazip fiyat avantajlarıyla sunuyor.

Zencommerce’ün sanal mağaza paketleri, benzersiz indirim oranlarıyla 260 TL fiyat ile satın alınabiliyor. Belirli zaman aralıklarıyla sunulan indirimli fiyat seçenekleri, girişimcilerin e-ticarete atılması için önemli bir fırsat sunuyor.

Zencommerce.com tarafından sunulan çözümler, girişimcilerin yanı sıra satış gücünü artırmak isteyen firmalar için de büyük bir avantaj sunuyor. Girişimciler, KOBİ’ler ve firmalara özel paketler piyasa ortalamasının neredeyse yarı fiyatına sunuluyor.

Türkiye’de e-ticarete atılmak isteyen girişimciler ve yüksek trafiğe sahip sanal mağaza hayali kuran firmaların önündeki en büyük ikinci engel altyapı eksikliği olarak beliriyor.

Standart paket de dâhil olmak üzere tüm e-ticaret yazılım çözümlerinde pazarlama, sosyal ağ ve güvenlik gibi temel altyapıları eksiksiz sunan platformda; girişimci adayları 260 TL ödeyerek SSL sertifikası bulunan, arama motoru destekli ve tüm mobil cihazlarla uyumlu bir sanal mağazanın sahibi olabiliyorlar.

Onlarca şablon arasından seçilebilen sanal mağaza tasarımı, kullanıcının ihtiyaçlarına ve isteğine göre uyarlanabilirken, kullanıcı tercih ettiği adı taşıyan mağazasını 1 dakika içinde aktif hale getirebiliyor.

Yerelleşme ve kullanıcı dostu ara yüzüyle, girişimcilerin önündeki bir diğer engeli de ortadan kaldıran Zencommerce.com; çağrı merkezi desteği ile her tür sorunuza anında yanıt bulma imkânı sağlıyor.

Bununla birlikte yüzde 100 Türkçe sunulan Zencommerce paketleri, kurulumun ardından her basamakta kullanıcıya yardım edecek web ve telefon desteğiyle kusursuz hale getiriliyor.

Türkiye’nin en hızlı gelişen sektörlerinden biri olan e-ticarette yer almak isteyen sayısız girişimci Zencommerce platformunu kullanarak kısa zamanda ticarette profesyonelliğe adım atacak.

Wargaming, SEGA ve Creative Assembly El SıkıştıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.