GO! GO! GO!: RACER iOS ve Android’de GO! GO! GO!: RACER iOS ve Android’de
Joygame’in yeni mobil oyunu GO! GO! GO!: RACER, 3D grafikleri ile ön plana çıkan bir yarış oyunu. 9 Aralık 2014 itibariyle yüzde 100 Türkçe... GO! GO! GO!: RACER iOS ve Android’de

Joygame’in yeni mobil oyunu GO! GO! GO!: RACER, 3D grafikleri ile ön plana çıkan bir yarış oyunu. 9 Aralık 2014 itibariyle yüzde 100 Türkçe olarak yayınlanan oyunu, Türkiye Appstore ve Google Play marketleri üzerinden indirebilirsiniz.

GO!GO!GO!:RACER’ da 60’dan fazla araç seçeneği ve birbirinden farklı yarış pistleri ile arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla dilediğiniz zaman mücadele edebilirsiniz. Sahip olduğunuz aracı çeşitli eklentiler ile güçlendirerek hızınızı arttırmak ve sürüş yeteneklerinizi geliştirmeniz de mümkün.

Güney Kore’nin yarış oyunlarından biri olan Cha-Cha-Cha’nın yenilenmiş versiyonu olan oyun, yenilenen özellikleri ile Netmarble Games kalitesiyle yüzde 100 Türkçe olarak Türk mobil oyun severlerin beğenisine sunuluyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.