Grand Theft Auto V’in Yeni Fragmanı Yayınlandı Grand Theft Auto V’in Yeni Fragmanı Yayınlandı
Rockstar Games, önümüzdeki hafta PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek olan Grand Theft Auto V’in fragmanını yayınladı. Geçtiğimiz sene Eylül ayında PlayStation... Grand Theft Auto V’in Yeni Fragmanı Yayınlandı

Rockstar Games, önümüzdeki hafta PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek olan Grand Theft Auto V’in fragmanını yayınladı.

Geçtiğimiz sene Eylül ayında PlayStation 3 ve Xbox 360 için çıkışını gerçekleştiren oyun Grand Theft Auto V’in E3 2014’de PlayStation 4, Xbox One ve PC’ye geleceği duyurulmuştu. Geçtiğimiz hafta Rockstar Games’in IGN ile yaptığı röportajda oyunun yeni nesilde daha zengin içeriklerle geleceği açıklanmıştı.

100 yeni şarkı, yeni hayvanlar, vahşi doğa gibi birçok eklemenin olduğu oyunda FPS kamera açısının geleceği de geçtiğimiz hafta duyuruldu. Rockstar Games, şimdi ise oyunun yeni nesil konsollar için çıkışını müjdeleyen yeni bir fragman yayınladı. Oyun, 18 Kasım’da PlayStation 4 ve Xbox One için, 27 Ocak 2015’de ise PC için çıkışını gerçekleştirecek.