GTA 5: Iron Man Hulkbuster Modunu Kaçırmayın! GTA 5: Iron Man Hulkbuster Modunu Kaçırmayın!
GTA 5: Iron Man Hulkbuster moduna sahip olmak ister misiniz? Haberimize tıklayın! GTA 5: Iron Man Hulkbuster Modunu Kaçırmayın!

Grand Theft Auto 5, popülerliğinden hiçbir şey kaybetmedi. Online modu olsun, hikaye kısmında saatlerce bir yerleri gezmek olsun veya arada farklı şeyler deneyerek Los Santos’u darmaduman etmek olsun, GTA V bir şekilde kendisini ön plana çıkartmayı başarıyor.

Gelin sizi GTA 5: Iron Man Hulkbuster Modu ile tanıştıralım. Marvel’ın ünlü kahramanı Iron Man’in yeni zırhı Hulkbuster’dan çoğunuzun haberi vardır. Yoksa da Yenilmezler: Ultron Çağı – Avengers: Age of Ultron filminde mutlaka görmüşsünüzdür. Birazdan izleyeceğimiz videoda, bu zırhı kontrol etmenin ne kadar tatlı bir his olduğunu anlayacağız.

LioN KoLLA isimli YouTube kullanıcısı videosunda, polis helikopterlerini yok eden, araçları uçuran, önüne çıkan askerleri tek çırpıda parçalayan ve daha birçok aksiyonu da beraberinde getiren içerikleri öne çıkartmış.

Moda ulaşmak için linki takip edebilirsiniz.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.