GTA V’in En İyi Araç Modları GTA V’in En İyi Araç Modları
GTA V'i daha da eğlenceli hale getiren etken kesinlikle oyuna özel yapılan modlar. Bu yazımızda, oyuna eklenen en iyi araç modlarını sıralıyoruz. GTA V’in En İyi Araç Modları

Bilgisayara çıkışından sonra mod yapımcılarının elinde adeta deney faresine dönüşen, Rockstar Games’in son yıldızı GTA V’te modlar bitmiyor!

Konsol oyuncularının tadına bakamadığı (muhahaha) bu eğlenceli, yaratıcı ve bazen de saçmalıklarla dolu olan bu modları GTA Online’da denemenize Rockstar her ne kadar izin vermese de, mod yapımı için saatlerce emek harcayan bir topluluk bulunuyor. Yer çekimi, kıyafetler, silahlar için birçok mod çıkartıldı, hatta tüm Los Santos’u okyanusa gömen dehşet eğlenceli bir kıyamet senaryosuyla da karşılaştık. Bu makalede ise sadece uzaklardan görebildiğimiz, yanlarına gitsek de sadece dokunabildiğimiz arabaların, motorsikletlerin, bilim kurgu yapımlarından tanıdığımız taşıtların ve daha birçok aracın GTA V’e uyarlanmış hallerinden örnekler göstereceğim.

Lamborghini Aventador LP700-4

fragtist - gta 5 lamborghini

Ünlü İtalyan spor araba devi Lambarghini’nin 2011’de satışa çıkardığı yeni canavarı Aventador, Los Santos’taki garajlarda yerini almak için hazır. Tabii böyle bir araçla ufak bir banka soygununa çıkmak da akıl karı olmaz sanırım?
İndirme bağlantısı

The Harley Davidson

fragtist - gta 5 harley davidson

Vice City’deki motor çeteleri görevleri hala aklımdadır. Son çıkan GTA yapımlarında ise bu tür görevlerin sayısı pek fazla değil. Ama siz yine de Sons of Anarchy’cilik oynamak istiyorsanız, The Harley Davidson moduyla sokaklara eski usül adalet yöntemlerinizi getirebilirsiniz.

İndirme bağlantısı

A-10A Thunderbolt II

fragtist - gta 5 a10 thunderbolt

Bildiğiniz gibi savaş uçaklarına otomatik top eklenerek hedefi daha etkili tahrip etmesi sağlanır. A-10 uçaklarında ise bu durum tam tersidir. GAU-8 topunu havada taşıması için tasarlanan A-10 Thunderbolt ile canınızı sıkan herkesin üstüne demokrasi ateşleyebilirsiniz. Olabildiğince oyuna gerçekçi bir şekilde eklenen bu canavarla Los Santos’ta taş üstünde taş bırakmayın!

İndirme bağlantısı

1970 Dodge Challenger RT 440 Six Pack

fragtist - gta 5 dodge challenger

Benim gibi Amerikan klasiklerine bayılan oyuncular için ilaç gibi gelecek bir araç. Taşrada eli kanlı eşkıyalara karşı kullanabileceğiniz en iyi araçlardan biri olan Dodge Challenger’la isterseniz Los Santos sokaklarında V8 motoru bağırtarak trafik canavarı da olabilirsiniz.

İndirme bağlantısıFatih Eş

Çocukluk yıllarını TNT2’li bilgisayarında Quake, Soldier of Fortune ve Carmageddon gibi başyapıtları oynayarak geçirdi. Melodeath ve Power Metal ise hayatının vazgeçilmezi. Astronomi, bilim - kurgu ve teknoloji meraklısı şahsiyet.