Hafif Seyahat Kulaklığı Sennheiser PXC 550 Tanıtıldı Hafif Seyahat Kulaklığı Sennheiser PXC 550 Tanıtıldı
Sennheiser PXC 550, seyahat ederken müzikten vazgeçemeyenlere hitap ediyor. Detaylar ve bilgiler için haberimizi okuyun. Hafif Seyahat Kulaklığı Sennheiser PXC 550 Tanıtıldı

Sennheiser, en yeni seyahat kulaklığı PXC 550 ile seyahat anlayışını yeniden tanımlıyor. “Hibrid NoiseGard” özelliği sayesinde dışarıdan gelen gürültünün neredeyse tamamına yakınını yok eden PXC 550, böylece sadece dinlediğiniz müziğin duymanızı sağlıyor.

Tek şarjla 30 saate kadar kullanım imkanı sunan PXC 550, kontrol kumanda entegreli kablosu sayesinde pili bittiğinde kablolu olarak da kullanılabiliyor. İleri teknoloji ses transfer yeteneğiyle kayıpsız iletim sağlayan, NFC ile anında bağlantı özellikleriyle desteklenen PXC 550, kulaktan çıkarıldığında şarkının durması, katlandığında kulaklığın kendini kapatması gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

Profesyonel Sennheiser mikrofonları baz alınarak üretilen dahili mikrofonla, karşı tarafa ses net ve gürültüden arındırılmış şekilde iletiliyor. Ayrıca kulaklık içinde yer alan “sound-meter” yapısı sayesinde uçak içi yayınlar izlenip dinlenirken uçuş ekibi tarafından ani yapılan anonslardaki yüksek desibelli ses belirli bir seviyeye çekilerek kulağa zarar vermesi de engelleniyor.

fragtist Sennheiser PXC 550 (2)

PXC 550’nin CapTune desteği ile kişiselleştirilmiş müzik deneyimine katılmak da mümkün. Hem Android hem de iOS cihazlar için geliştirilen CapTune uygulaması, müziğin kontrolünü ellerinize bırakıyor. Çok kaynaklı müzik listeleri oluşturma, SoundCheck özelliği ile müziği dinlerken gerçek zamanlı olarak ses ayarı yapabilme, farklı ayarları A/B testi yaparak deneme, farklı müzik ve parçalar için ses profilleri oluşturma gibi özellikler CapTune ile hayat buluyor.

Sennheiser PXC 550, kontrol kumanda entegreli kablo, USB kablo, uçak içi kullanım adaptörü ve taşıma kutusuyla birlikte sunuluyor. Satışına 2016 Ekim ayında başlanması planlanan Sennheiser PXC 550 için önümüzdeki günlerde ön sipariş verilebilecek.

fragtist Sennheiser PXC 550 (1)

AMD, Radeon RX 460 Grafik Kartını DuyurduCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.