Hearthstone’un Blackrock Mountain Macerasına Hazır Mısınız? Hearthstone’un Blackrock Mountain Macerasına Hazır Mısınız?
Yanımızda hiç ayırmadığımız Blizzard’ın sevilen ücretsiz kart oyunu Hearthstone: Heroes of Warcraft, bu sefer gözünü Blackrock Mountain’a dikmiş durumda. World of WarCraft’ın acı çektirici... Hearthstone’un Blackrock Mountain Macerasına Hazır Mısınız?

Yanımızda hiç ayırmadığımız Blizzard’ın sevilen ücretsiz kart oyunu Hearthstone: Heroes of Warcraft, bu sefer gözünü Blackrock Mountain’a dikmiş durumda. World of WarCraft’ın acı çektirici raid’i, Hearthstone’un kartlarıyla süsleniyor.

Bu yıl içerisinde iPhone ve Android cihazlara da yerleşecek olan oyunumuza, yeni sınıflar ve tek kişilik macera için yeni bölümler de geliyor. Tıpkı Curse of Naxxramas gibi ilerleyecek olan Blackrock Mountain, 5 bölümden oluşacak ve 2 Nisan tarihinde bizlerle olacak.

Blackrock Mountain’in her bölümü 7 dolar’dan veya 700 altından (oyun içi para) satılacak. Oyun, ön siparişe açıldı. Ön sipariş ile oyuna dahil olanlar, şimdiden Blackrock Mountain’in kart arkalarını kullanmaya başladılar bile.

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.