Heroes of the Storm’daki Yenilikler Heroes of the Storm’daki Yenilikler
Blizzard'ın ünlü MOBA oyunu Heroes of the Storm, takipçilerini mutlu edecek özel yeniliklerle karşımızda. Heroes of the Storm’daki Yenilikler

Blizzard’ın ünlü MOBA oyunu Heroes of the Storm, takipçilerini mutlu edecek özel yeniliklerle karşımızda.

Birçoğumuzun PC platformlarında kendisine yer edinmiş olan Heroes of the Storm (HotS), bünyesine üç yeni hero ve bir adet de harita ekliyor.

Gamescom’da gün içerisinde Blizzard, HotS için planladıkları birçok yeniliği açıkladı. İlk yeni hero’muzun ismi Kharazim. Kendisi bir destek(support) hero’su. Diablo III oynayanlar monkların ne kadar güçlü olduğunu bilirler ve HotS’un bir süredir güçlü destek hero eksiğini Kharazim tamamlayacak gibi duruyor. Karakterin tanıtım videoları aşağıda:

Blizzard’ın Gamescom sırasında duyurduğu ikinci hero’su ise WarCraft evreninin en sevilen ve HotS’un ilk ranged warrior olarak bilinecek karakteri Rexxar.

Fragtist Rexxar

Fragtist Rexxar

Üçüncü HotS karakteri ise StarCraft severler için geliyor: Artanis. Artanis, HotS’ta tanklık görevini üstelenecek.

Fragtist Artanis

HotS için açıklanan son yeniliğimiz ise Infernal Shrines isimli haritamız. Bu harita, birçoğumuzun canını oldukça sıkacak. Haritanın özelliği, devasa yaratıkları kontrol etmek ve onları bu sefer diğer oyunculara karşı yönlendirmek. Tapınakların (shrine) gücünü kontrol ederek, koca yaratıkları yanıbaşımıza çağıracağız. Her bir dev, farklı bir güce sahip olacak.

Haritanın tanıtım fragmanı aşağıda.

İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.