Hitman 2’nin Yeni Videosu Santa Fortuna Bölümünü Gösteriyor Hitman 2’nin Yeni Videosu Santa Fortuna Bölümünü Gösteriyor
Io Interactive, Hitman 2 için yayımladığı yeni videoda oyunun Kolombiya ormanlarında geçen Santa Fortuna bölümünü tanıtıyor. Hitman 2’nin Yeni Videosu Santa Fortuna Bölümünü Gösteriyor

Io Interactive, Hitman 2 için yayımladığı yeni videoda oyunun Kolombiya ormanlarında geçen Santa Fortuna bölümünü tanıtıyor.

Kolombiya, oyundaki diğer bölümlere göre çok daha farklı bir ortam sunacak gibi görünüyor. Kalabalık bir şehir ortamı yerine sık ve tehlikeli ormanlar öne çıkacak. Bu da Kolombiya bölümlerinde oynanışın ciddi manada değişmesi demek olacaktır. Bölgenin sık orman yapısı Agent 47’a daha rahat gizlenme olanakları sunarken aynı olanaklardan düşmanlarımız da faydalanabilecek.

Santa Fortuna ise dışarıdan bakıldığında sessiz sakin bir köy gibi görünebilir ancak burası aslında Delgado Karteli’nin ana üssü durumunda. Üstelik kartelin üç lideri de aynı anda burada. Karakterimiz Agent 47’a düşen ise bu üç lideri ortadan kaldırıp kartele ağır bir darbe vurmak.

Hitman 2 PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştiriliyor. Oyun 13 Kasım’da çıkış yapacak. Yayımlanan son videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sniper: Ghost Warrior Contracts Duyuruldu!