Hitman için Oylama Vakti! Hitman için Oylama Vakti!
Square Enix ve IO Interactive'in uzun uğraşları sonucu yeni nesil bir Hitman var karşımızda, peki beklediğimize değdi mi dersiniz? Hitman için Oylama Vakti!

IO Interactive ve Square Enix’in uzun uğraşlar vererek oyun severlerin huzuruna sunduğu, yeni nesil bir Hitman var karşımızda, peki beklediğimize değdi mi dersiniz?

Merakla beklenen Hitman’in ilk bölümü bugün erişime açılıyor. Eğer henüz haberiniz yoksa belirtmek isteriz, Hitman artık bölüm bölüm çıkacak. Bugün çıkan bölüm ise başlangıç ve Paris bölümlerini bünyesinde barındırıyor.

Yapımcı firma IO Interactive oyuna her ay yeni bir mekân, canlı müsabakalar, yeni kontratlar ve daha birçok şeyin ekleneceğini belirtti. Yeni Hitman için iki farklı fiyat listelenmiş. Birincisi sadece ilk bölümü içeren INTRO PACK (39.99₺), ikincisi ise oyunun yayınlanacak tüm bölümlerini içeren FULL EXPERIENCE (148.99₺).

İşte oyun dünyasının Hitman için verdiği notlar;

Oyunu alanlara keyifli oyunlar! Henüz almayanlar için ise Steam mağaza sayfası burada bulunmakta.

Square Enix’ten Hitman için Şok Açıklama!Volkan Kurt

Oyun, edebiyat, müzik, gezginlik ve bilmediği kültürleri araştırmayı seven şahsına münhasır bir kişilik. Etrafa zararı olmayan, akıllı bir deli. Platform oyunlarına hasta. Henüz üniversitede öğrenim görmekte.