Hitman’in Yapımcıları Oyunun Üç Sezon Süreceğini Kesinleştirdi! Hitman’in Yapımcıları Oyunun Üç Sezon Süreceğini Kesinleştirdi!
Tam da yeni Hitman oyununun sezonlar ve bölümler olarak yayımlanıyor olması bir tek bizlerin keyfini kaçırmıyordur diye düşünürken... Hitman’in Yapımcıları Oyunun Üç Sezon Süreceğini Kesinleştirdi!

Hitman oyunu için daha ikinci sezon bile kesinleşmemişti ancak Twitter’da “İkinci sezon için bir plan var mı? Ya da daha fazla bölüm?” Sorusuna gelen cevap oyunun üç sezon olacağını kesinleştirmiş durumda.

fragitst-haber-hitman-sezon-tweet

Bildiğiniz üzere yeni oyun tam bir paket olarak çıkarılmadı onun yerine adeta bir TV dizisi edası ile sezon ve bölümlere bölünerek çıkartılacaktı ve de aynen bu şekilde oldu. İlk sezonun sonuna gelinirken dün yayımlanan Tweet ile oyunun 3 sezon olacağı kesinleşmiş oldu.

Açıkçası biraz ilginç bir tercih yapmış olan IO-Interactive sezon, bölüm mantığının daha heyecan verici olacağını düşünmüş ancak oyuncu kitlesinden aldığı geri dönüşler pek de pozitif olmamıştı. Çünkü oyunu alan oyuncular tam bir oyuna sahip olup bir seferde bitirmek istiyorlardı. Anlaşılan o ki oyunu en erken 2018 yılında bitirebileceğiz. Hatta tek seferde oturup bitirmek isteyenler 2018’i beklemek durumundalar.

O tarihten sonra da oyunu oynar mıyız orası ayrı bir tartışma konusu.

Hitman Episode 4 Bangkok Çıkış Tarihi Belli OlduSonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.