Hometech’e Microsoft Ödülü Hometech’e Microsoft Ödülü
Hometech, ürünlerindeki Office uygulamasıyla Microsoft tarafından ödüle layık görüldü. Detayları haberimizden okuyabilirsiniz. Hometech’e Microsoft Ödülü

Hometech, ürünlerindeki Office uygulamasıyla Microsoft tarafından ödüle layık görüldü.

Orta Doğu Afrika Bölgesinde bulunan 72 ülkeden 36 Microsoft Local Cihaz Üretici İş Ortaklarının bulunduğu ödül töreninde En Yüksek Office satış hacmine ulaşan Hometech ödüle hak kazandı. Prag’da düzenlenen etkinlikte ödül, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emir Aral’a takdim edildi.

Hometech HT BOOK 14 İncelemesi

Perakende noktalarında satışa sunulan HTBook 14B, siyah ve beyaz renkleri ile şık ve kullanışlı bir seçenek olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 

Aklınıza gelebilecek tüm işlemlerinizde sizlere yardımcı olacak 14B, Atom işlemciler ile ekonomik pil kullanımısunarak sizi yarı yolda bırakmayacak. Yeni dizüstü ile internette rahatlıkla gezinebilir, uygulama mağazasındaki oyunları zorlanmadan oynayabilir, HD filmler izleyebilirsiniz.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.