HONOR 5G Müjdesi ve Yepyeni IoT Ürünleri HONOR 5G Müjdesi ve Yepyeni IoT Ürünleri
Tüm dünyada gençlerin teknoloji markası olma hedefiyle yola çıkan HONOR, 5G gibi en yeni teknolojiler ve ekosistem ürünleriyle kullanıcıların hayatına dokunmaya devam ediyor. HONOR... HONOR 5G Müjdesi ve Yepyeni IoT Ürünleri

Tüm dünyada gençlerin teknoloji markası olma hedefiyle yola çıkan HONOR, 5G gibi en yeni teknolojiler ve ekosistem ürünleriyle kullanıcıların hayatına dokunmaya devam ediyor. HONOR Global Başkanı George Zhao Global Mobile Internet Conference 2020’de açıklamalarda bulundu Zhao, 5G çağına geçmekte olduğumuz bu dönemde, kullanıcılardan gelen taleplere göre yeni ve kapsamlı ürünler için sürekli çalışmalara devam ettiklerini açıkladı.

HONOR 30S ve HONOR 30 Serisi akıllı telefonlar aralarında Kirin 820, Kirin 985 ve 990’ın da bulunduğu, en gelişmiş yonga setlerine sahip. Üstün performans ve rakipsiz 5G deneyimini tüm kullanıcılar için erişilebilir kılmayı hedefliyor. 30S’in başlattığı bu 5G trendi, markanın yeni 5G telefonu HONOR X10 ile de devam edecek. George Zhao, yeni telefonla ilgili olarak “X10’la birlikte X serisinin geri dönüşü, 2020’de çok daha geniş kapsamlı bir 5G trendinin önünü açacak” dedi.

Yepyeni HONOR Akıllı Yaşam Ürünleri 18 Mayıs’ta

2019 yılında, ilk Akıllı Ekran ürünü olan HONOR Vision tanıtılmıştı. Vision’ın başarısının ardından şirket 2020 yılının başında tüketiciler için akıllı ve tamamen bağlantılı bir deneyim yaratmaya başladı. Bir akıllı telefonun ekosistem entegrasyonu. Sekiz ek ürün kategorisini ve geniş bir üçüncü parti bağlı cihazlar yelpazesini ifade eden yeni “1 + 8 + N” IoT stratejisi duyuruldu.

Bu kapsamda tüm ülkelerde mevcut ürün portföyünü genişletme kararı alan firma, akıllı telefon modellerinin yanı sıra akıllı bileklik, akıllı saat ve daha birçok farklı ürünle geçtiğimiz yılı büyüyerek kapattı. Ev içi akıllı ürünleri de kapsayan yeni IoT ekosistem ürünleri ise 18 Mayıs günü düzenlenecek bir lansmanla tanıtılacak. Yeni IoT ekosistem ürünleri Türkiye’de de tüketicilerle buluşacak.

Klasik Arcade Oyunları Artık Browser ÜzerindeBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.