Honor’ın Gaming+ Teknolojisi MWC 2019’da Görücüye Çıktı Honor’ın Gaming+ Teknolojisi MWC 2019’da Görücüye Çıktı
Honor, yeni Gaming+ teknolojisini 2019 Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC 2019) duyurdu. Ayrıntılar haberimizde. Honor’ın Gaming+ Teknolojisi MWC 2019’da Görücüye Çıktı

Honor, yeni Gaming+ teknolojisini 2019 Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC 2019) duyurdu.

Gaming+, HONOR View20’nin mobil oyun performansını, grafik kalitesini ve görüntü tanımını önemli ölçüde artıran bir dizi teknoloji güncellemesi içeriyor. HONOR, ayrıca View20 kullanıcıları için yeni Fortnite HONOR Guard kıyafeti/skin ile birlikte 3D TOF kamerası kullanan uygulama ekosistemini de tanıttı.

HONOR Başkanı George Zhao, şunları söyledi: “HONOR View serisinin en yeni üyesi olan HONOR View20’nin 1,5 milyon satış noktasına ulaştığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Üçüncü yılımızda, ilk beş akıllı telefon markasından biri olma hedefimize bir adım daha yaklaşıyoruz. Devrim niteliğindeki Gaming+ teknolojisi ile akıllı telefonun grafik performansını daha da geliştirerek, genç tüketicilerin daha iyi mobil oyun deneyimi için artan taleplerini karşıladık. HONOR, fütüristik TOF 3D kamera uygulamaları ve yeni Fortnite HONOR Guard kıyafeti/skin ile birlikte tüketicilere en çeşitli ve olağanüstü deneyimleri sunmaya devam ediyor.”

Gaming+

HONOR View20, geçen ay Paris’te, 48MP akıllı telefon kamerası, 25MP ön kamerası, 7nm Kirin 980 AI yonga seti, AI Üçlü Anten Wi-Fi teknolojisi ve aurora nanoteknoloji tasarımı dahil olmak üzere beş ana özelliği ile tanıtıldı. Gaming+, GPU verimlilik yükseltme, GPU yükleme optimizasyonu, yüksek netlik ve AI yükleme tahmin teknolojisi ile genel sistemi yükselterek oyun deneyimini geliştiriyor. View20, Kirin 980 yonga setindeki bu ilerlemelerle en üst düzeyde mobil oyun performansı sunmaya çalışıyor.

Yeni Gaming+, SOC enerji verimliliğini %20,34 oranında artırıyor. Kirin 980’deki Mali-G76 GPU yonga seti güncellemesi, iş planlamasını ve paralel hesaplamayı geliştiren dönüşüm optimizasyonunu içeriyor. Bu da, yinelenen talimatları ve GPU’yu geçersiz kılmayı azaltıyor. Ayrıca CPU, GPU ve bellek arasındaki veri aktarım hızını da arttırıyor. Ek olarak, Kirin 980 GPU, saniyede kare hızını (fps), görüntü kalitesini ve dokunmatik ekran girişlerini gerçek zamanlı olarak izliyor. Böylece görev yüklerini tahmin etmek için yenilikçi AI frekans modülasyonu programlama teknolojisiyle sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Performans darboğazlarını da akıllıca tespit ediyor. Oyun için, yeni AI teknolojisi, her bir karenin yük tahmin doğruluğunu geleneksel yöntemlere kıyasla %30’dan daha fazla artırıyor. Diğer bir önemli özellik olan GPU optimizasyonu, görüntü kalitesini artırıp güç tüketimini azaltıyor. Bu yükseltme aynı zamanda daha iyi kontrast, daha yüksek parlaklık seviyeleri ve daha geniş bir renk paleti elde etmek için oyuna yüksek tanımlılık kabiliyeti getiriyor.

Daha iyi oyun deneyimi

Gaming+ güncellemesinin bir sonucu olarak, Fortnite Vulkan versiyonu da View20’de desteklenerek oyunculara daha hızlı ve daha net bir deneyim sunuyor. Ayrıca, QQ Speed ve Arena of Valor gibi popüler mobil oyunlar, yüksek netlik özelliğini desteklemek için optimize ediliyor. Oyuncular artık daha fazla netlik elde edebiliyor ve daha fazla ayrıntı yakalayabiliyorlar.

Takipçileriyle yakın bir bağ kurmak, HONOR markası için büyük önem taşıyor. View20’nin tanıtımını kutlayan HONOR, Fortnite’ın mobil oyun deneyimini daha yükseğe taşımak için Epic Games ile işbirliği yapıyor. Bu işbirliğinin bir parçası olarak, HONOR View20 sahipleri Fortnite HONOR Guard kıyafetine/skinine özel erişime sahip olacak.

Dahası, View20’nin TOF 3D kamerası, gelecek nesil sanal gerçeklik yaşamı için yeni bir etkileşimli oyun boyutu yaratıyor. Bu kamera, tüketicilerin 3B şekillendirme, AI kalori sayma, Magic AR ve 3B hareket kontrollü oyun gibi çeşitli etkileşimli işlevlerden yararlanmasını sağlıyor. Bunun için derinlik algılama, iskelet tanıma ve gerçek zamanlı hareket yakalama özellikleriyle donatılı. Brave Jelly, aileye eklenen son hareket-kontrollü oyun. Gelecekte HONOR, entegre bir 3D TOF ekosistemi oluşturmak için olası partnerlerle ortaklılar gerçekleştirmeyi planlıyor.

Honor View20

Ocak ayındaki küresel lansmanından bu yana, HONOR View20’nin üstün tasarımı ve özellikleri endüstri uzmanları ve tüketiciler tarafından geniş çapta tanındı.

HONOR View20 ayrıca bölgesel bazda mükemmel satış performansı elde etti. Çin’de 3.000 RMB ve üstü fiyat aralığında çevrimiçi platformlarda ikili şampiyon (satış ve satış geliri) olarak taçlandırıldı. Fransa’da piyasaya sürüldükten sonraki ilk hafta 499 Euro ve üzeri kategorilerde Amazon’un 1 No’lu Satıcısı oldu. Ayrıca Malezya’nın önde gelen bağımsız perakendecilerinden Senheng’de En Çok Satan Amiral Gemisi Akıllı Telefonu olmayı başardı.

Yeni Honor 8X

Honor, 8X Fantom Mavi ile Batı Avrupa’daki hayranlarına yeni bir renk seçeneği sunuyor.. HONOR 8X, zarif ve pürüzsüz bir görünüm ve his sunan, ızgara efektli 2.5D çift dokulu aurora cam gövdeye sahip bir ürün. Geçen Eylül ayındaki lansmanından bu yana dünya çapında 10 milyondan fazla Honor 8X piyasaya sürüldü.

8X Fantom Mavisi Mart ayının başından itibaren, Fransa’da, Almanya’da, İngiltere’de ve İtalya’da satılacak.

General Mobile, GM 9 Plus Modelini MWC 2019’da Tanıttı