HUAWEI FreeBuds Serisi Deneyimi HUAWEI FreeBuds Serisi Deneyimi
(Haber Bülteni) Dünyanın ilk çift modlu BT / BLE sertifikalı Bluetooth 5.1 ve 5.2 teknolojileri, eşzamanlı çift kanal iletim teknolojisi ve kendi sınıfının lideri... HUAWEI FreeBuds Serisi Deneyimi

(Haber Bülteni)

Dünyanın ilk çift modlu BT / BLE sertifikalı Bluetooth 5.1 ve 5.2 teknolojileri, eşzamanlı çift kanal iletim teknolojisi ve kendi sınıfının lideri 356 MHz ses işlemcisi ile donatılmış olan HUAWEI FreeBuds Serisi, güvenilir ve hızlı Bluetooth bağlantısının yanı sıra, doğru ses ve video senkronizasyonu vadediyor.

Hassas ve gerçek zamanlı 3A çağrı gürültü azaltma algoritması ve aerodinamik mikrofon kanalı, HUAWEI FreeBuds Serisi’nin karşı tarafın daha net duymasını sağlamak için çevre gürültüsünü etkin bir şekilde azaltmasını sağlıyor.

FreeBuds 3 Serisi kulaklıkların kutusu, kablosuz şarj özelliğine sahip olduğu için hem kablosuz şarj cihazları ile hem de ters kablosuz şarjı destekleyen akıllı telefonlar ile şarj edilebiliyor. Kirin A1 çipinin yüksek verimli güç tüketimini kullanan HUAWEI FreeBuds Serisi, tek bir şarjla dört saatlik, şarj kutusunun yanında kullanıldığında toplam 20 saate varan çalma süresi sağlayabiliyor. USB Type-C girişi üzerinden 1 saatin altında bir sürede tamamen şarj edilebiliyor.

Android ve iOS kullanıcıları, AI Life uygulamasını yükleyerek FreeBuds Serisi kulaklıkların tüm işlevlerine ulaşabiliyorlar ve aktif gürültü engelleme özelliğinin ince ayarlarını yapabiliyorlar.

 

HUAWEI FreeBuds Studio

HUAWEI FreeBuds Studio, yüksek çözünürlüklü müziğin zengin ayrıntılarıyla Hi-Fi düzeyinde bir dinleme deneyimi sunmak için 48 kHz’e kadar geniş frekanslı yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sunuyor. HUAWEI FreeBuds Studio, yenilikçi “TAT” çift katmanlı ses yalıtımına ve 40 dB’ye kadar gürültü giderme etkisi sağlayan dinamik ANC’ye sahip. Dahili IMU ortam sensörü ve mikrofon sistemi ile kulaklıklar, kullanıcının ses ortamını doğru bir şekilde algılayarak daha iyi gürültü giderme için ortama uyum sağlayabilen üç ANC modu sunuyor. Altı mikrofonlu çağrı gürültü azaltma sistemi, sesi çok yönlü olarak yakalayıp arka plan gürültüsünü kesiyor. İkili bağlantı ile kullanıcılar, kesintisiz bağlantı deneyimi yaşayabiliyor.

             

3.499 TL son kullanıcı fiyatı ile HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunulan FreeBuds Studio’nun, Siyah ve Şampanya Sarısı renk seçenekleri mevcut.

 
HUAWEI FreeBuds Pro

HUAWEI FreeBuds Pro, akıllı gürültü giderme özelliğine sahip dünyanın ilk TWS kulaklığı olma unvanına sahip. Önceki modellerde iyileştirilen gürültü giderme 40dB’ye kadar artırılırken, kapalı kulak içi oturma dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Bunu daha da geliştiren kulaklıkların içine ve dışına yerleştirilen çift mikrofon, ortamdaki gürültüyü hızla belirleyip ve çevresel kesmek için üç gürültü önleme moduna otomatik geçiş yapıyor. Aktif gürültü giderme etkinleştirildiğinde kulaklıkların pili 4,5 saate kadar dayanıyor. Gürültü giderme etkinleştirilmediğinde pil, ürünle verilen şarj kutusu ile şarj edilmesine gerek kalmadan 7 saat boyunca dayanıyor.

                     

1.499 TL fiyatı ile HUAWEI Online Mağaza üzerinden tüketicilere sunulan FreeBuds Pro, Karbon Siyah, Seramik Beyaz ve Gümüş Orman renk seçeneklerine sahip.

HUAWEI FreeBuds 3

HUAWEI FreeBuds 3‘teki yüksek hassasiyetli 14mm dinamik sürücü, her kulaklığın gövdesine yerleştirilen karmaşık bir bas tüpü ile, her notanın orijinal parlaklığına getirilmesine izin verecek şekilde ayarlanmış. Dünyanın ilk çift modlu BT / BLE sertifikalı Bluetooth 5.1 teknolojisi, HUAWEI eşzamanlı çift kanal iletim teknolojisi ve kendi sınıfının lideri 356 MHz ses işlemcisi ile donatılmış olan HUAWEI FreeBuds 3, hızlı Bluetooth bağlantısına sahip. Hassas ve gerçek zamanlı 3A çağrı gürültü azaltma algoritması ve aerodinamik mikrofon kanalı, HUAWEI FreeBuds 3’ün karşı tarafın daha net duymasını sağlamak için çevre gürültüsünü etkin bir şekilde azaltmasını sağlıyor.

FreeBuds 3 tam kablosuz kulaklıklar, siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri ile 1.099 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla HUAWEI Online Mağaza üzerinden kullanıcılara sunuluyor.

HUAWEI FreeBuds 3i

HUAWEI FreeBuds 3i’nin 10 mm çapındaki dinamik sürücüleri ile güçlü bas seslerini verebiliyor. HUAWEI FreeBuds 3i’nin her kulağa uygunluğunu sağlayan 4 farklı boyutta silikon ucu bulunuyor. Kulaklıklar, iki adet dışarı bir adet de içeri bakan entegre mikrofonlar yardımıyla gürültü engelleme teknolojisi sunuyor. Dışarı bakan mikrofonlar dış gürültüleri algılayıp buna göre aktif gürültü engelleme sinyalleri üretirken, kulak içine bakan mikrofon ise kulak kanalında hala var olan gürültüleri algılayıp aktif gürültü engelleme özelliğini daha da geliştiriyor. Bu şekilde FreeBuds 3i, 32dB’e kadar olan arka plan gürültülerini engelleyebiliyor.

 

HUAWEI FreeBuds 3i, karbon siyahı ve seramik beyazı renk seçenekleri ile 699 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla HUAWEI Online Mağaza üzerinden kullanıcılara sunuluyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.