Humble Jumbo Bundle 2 Dolu Dolu Geldi Humble Jumbo Bundle 2 Dolu Dolu Geldi
Ucuz ve kaliteli oyunların kaynağı Humble Bundle’dan yeni bir Jumbo paketi geldi ve birkaç Dolara nefis oyunlar almak mümkün. Humble Jumbo Bundle oyun paketinin... Humble Jumbo Bundle 2 Dolu Dolu Geldi

Ucuz ve kaliteli oyunların kaynağı Humble Bundle’dan yeni bir Jumbo paketi geldi ve birkaç Dolara nefis oyunlar almak mümkün.

Humble Jumbo Bundle oyun paketinin ikincisi duyuruldu ve gerçekten de para vermeye değecek güzel oyunlar var. Toplamda 210 Dolar vereceğiniz bir oyun paketine sadece 15 Dolar’a sahip olmanız mümkün. Yok eğer azıcık aşım, dertsiz başım derseniz veya bütçeniz fazlasına uygun değilse, 2 Dolar verip üç tane güzel oyun da edinmeniz mümkün.

Minimum 2 Dolar verip alacağınız oyunlar:

The Incredible Adventures of Van Helsing – Complete Pack
Deadlight
Galactic Civilizations II: Ultimate Edition (asıl oyun dışında Dark Avatar ve Twilight of the Arnor eklenti paketleri de dahil)

Ortalama rakam olan 6 Dolar’ın üzerinde para verip, yukarıdakilere ek alacaklarınız:

Terraria
THE KING OF FIGHTERS XIII Steam Edition
Crusader Kings II + 3 DLC Unit Packs (African Units, Norse Units, Russian Units)

15 Dolar ve üzeri ödeyip yukarıdakilerin hepsine ek olarak alacaklarınız:

Age of Empires Legacy Bundle (AoE II HD, AoE II: The Forgotten DLC, AoE III Complete Collection)

Bunların hepsine sahip olmak sizi bu yazın sonuna kadar epeyce idare edecektir. Sırf Van Helsing oyunu bile en az bir hafta oyalamaya yetecek kalitede. Humble Jumbo Bundle 2 indirim kampanya sayfasına gitmek için buraya tıklamanız yeterli. Unutmayın, bu haberin yayımlandığı günden itibaren sadece 13 gününüz var!Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.