Hunt: Showdown Bahar Aylarında Xbox Game Preview’a Gelecek Hunt: Showdown Bahar Aylarında Xbox Game Preview’a Gelecek
Crytek'in Steam platformunda erken erişim sürecinde olan oyunu Hunt: Showdown'ın bahar aylarında Xbox Game Preview'a geleceği duyuruldu. Hunt: Showdown Bahar Aylarında Xbox Game Preview’a Gelecek

Crytek’in Steam platformunda erken erişim sürecinde olan oyunu Hunt: Showdown’ın önümüzdeki bahar aylarında Xbox Game Preview’a geleceği duyuruldu.

Oyunun Xbox One platformuna geleceği geçtiğimiz yıl duyurulmuştu ancak bir tarih verilmemişti. Son duyuruya göre Hunt: Showdown, bahar aylarında Xbox One’ın erken erişim servisi olan Game Preview’a gelecek.

Oyunun Steam sayfasındaki açıklaması şöyle: “Hunt’ın rekabetçi, karşılaşma tabanlı oynanışı, PvP ve PvE unsurlarını karıştırarak hayatının, karakterinin ve teçhizatının daima risk altında olduğu eşsiz bir gerilim dolu deneyim yaratıyor. Her karşılaşmanın başında, iki setli beş takıma kadar destek veren bu oyunda, takımlar canavar hedeflerinin izini sürecek. Bulunduklarında ve mağlup edildiklerinde takımlar bir ödül kazanırlar ve haritadaki diğer Avcılar için anında hedef olurlar. Eğer arkanı kollamazsan bıçaklanabilirsin ve aklında kalan son an, ödülünü alarak yanından yürüyüp geçen başka bir takımın Avcıları olabilir. Risk ne kadar yüksek olursa, ödülün değeri de o kadar atar ancak yapılacak tek bir hata sana elindeki her şeyi kaybettirebilir.”

Just Cause 4, Xbox Game Pass’te Yerini Aldı