HyperX Pulsefire FPS Türkiye’de HyperX Pulsefire FPS Türkiye’de
HyperX, oyunseverlerin bir süredir merakla beklediği HyperX Pulsefire FPS Oyuncu Mouse’u modelinin Türkiye’de satışa sunulacağını duyurdu. HyperX Pulsefire FPS Türkiye’de

HyperX, oyunseverlerin bir süredir merakla beklediği HyperX Pulsefire FPS Oyuncu Mouse’u modelinin haziran ayının ikinci haftasında Türkiye’de satışa sunulacağını duyurdu. 

HyperX Pulsefire FPS Oyuncu Mouse’u, keskin takip için tasarlanan PixArt 3110 işlemcisiyle oyuncuların tüm performans ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor. Hızlı tepkime süresi için kullanılan Omron anahtarları (switch), anahtar başına 20 milyon tıklama vadediyor.

2017 RedDOT Tasarım Ödülleri tasarım ve ustalık ödülleriyle taçlandırılan HyperX Pulsefire, üst seviye profesyonel oyuncular ve HyperX mühendisleri tarafından tasarlanan ilk mouse olma özelliğini taşıyor.

Erişilebilirlik ve Destek

Yeni HyperX Pulsefire FPS Oyuncu Mouse’u HX-MC001A/AM, haziran ortasından itibaren satış kanallarından KDV dahil 239 TL tavsiye edilen tüketici fiyatıyla temin edilebilecek. HyperX Pulsefire FPS Oyuncu Mouse’u 2 yıl garanti ve servis desteğiyle geliyor.

HyperX, Intel Extreme Masters 12. Sezonu İçin ESL İle Yeniden Güçlerini Birleştirdi

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.