HyperX, Uygun Fiyatlı Kulaklığını Tanıttı – HyperX Cloud Stinger HyperX, Uygun Fiyatlı Kulaklığını Tanıttı – HyperX Cloud Stinger
HyperX, uygun fiyatı ve kalitesiyle dikkat çeken yeni oyuncu kulaklığı HyperX Cloud Stinger’ı duyurdu. Detaylar haberimizde. HyperX, Uygun Fiyatlı Kulaklığını Tanıttı – HyperX Cloud Stinger

HyperX, uygun fiyatı ve kalitesiyle dikkat çeken yeni oyuncu kulaklığı HyperX Cloud Stinger‘ı duyurdu. Yalnızca 275 gram ağırlığında olan Cloud Stinger, oyuncuları yormamak için tasarlandı. 90 derece döndürülebilen kulaklıklar, kulağın konumuna göre yerleşerek en uygun açıyla sesi iletirken, yumuşak kafa bandı başınızı hiç rahatsız etmiyor.

Berrak ses kalitesi sayesinde oyunculara oyunlarda avantaj kazandıran Cloud Stinger, PC, Xbox One, PS4, Wii U ve mobil cihazlar için tamamen uyumlu biçimde destek veriyor.

fragtist-hyperx-cloud-stinger-1Ses açma ve kısma gibi kontrolleri kulaklık üzerinden yapabildiğiniz ürünün mikrofonu, “döndür sessize al” özelliği ile gürültüyü önleyerek pürüzsüz ses kalitesi sağlıyor. İyi oyun deneyimini yaşatmak için ses performansı ve uygun fiyatla oyun severler ile buluşan Cloud Stinger, konforlu yapısıyla da öne çıkıyor.

fragtist-hyperx-cloud-stinger-2

HyperX Cloud Stinger’ın Özellikleri:

  • 50 mm sürücü
  • 18Hz – 23,000 Hz frekans aralığı
  • 275 gr ağırlık
  • 1.3 metre kablo uzunluğu ve 1.7 metre ek Y kablo

Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition İçin Kendinize 130GB’lık Yer AçınCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.