HyperX Yeni Oyuncu Kulaklığını Duyurdu HyperX Yeni Oyuncu Kulaklığını Duyurdu
Kingston Technology'nin iştiraki olan HyperX, mayıs ayında satışa sunulacak olan HyperX Cloud Revolver oyuncu kulaklığını duyurdu. HyperX Yeni Oyuncu Kulaklığını Duyurdu

Kingston Technology’nin iştiraki olan HyperX, mayıs ayında satışa sunulacak olan HyperX Cloud Revolver oyuncu kulaklığını duyurdu. 

Yeni oyuncu kulaklığı Cloud Revolver, ses kalitesi, yüksek konfor ve dayanıklılığı ile oyunculara özel bir oyun deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. 1 Nisan’dan itibaren ön siparişe sunulacak. Yeni kulaklığın dağıtımına ise mayıs ayında başlanacak.

MLG CS:Go Major Championship: Colombus’un resmi kulaklık sponsoru olan yeni HyperX Cloud Revolver, stüdyo sınıfında ses kalitesi ile fark yaratıyor. Özellikle FPS türündeki oyunlarda derinlik ve genişlik hassasiyeti ile rakipleri daha uzaktan duymaya imkan veren yeni kulaklık, oyunculara rekabette büyük avantaj kazandırıyor.

50mm sürücüye sahip olan Cloud Revolver, gelişmiş ses kalitesi ile kullanıcıların sevdikleri müzikleri dinlerken konser salonu benzeri bir deneyim yaşatıyor. Ürünün avantajlı ön siparişi için tıklayın.

-Basın bülteniCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.