HyperX, QuadCast S USB Mikrofonunu Piyasaya Sürüyor HyperX, QuadCast S USB Mikrofonunu Piyasaya Sürüyor
(Haber Bülteni) Kingston Technology’nin oyun birimi olan HyperX; yayıncılar, içerik editörleri ve evden çalışan profesyonellere yönelik bağımsız mikrofon serisini HyperX QuadCast S ile genişletiyor.... HyperX, QuadCast S USB Mikrofonunu Piyasaya Sürüyor

(Haber Bülteni)

Kingston Technology’nin oyun birimi olan HyperX; yayıncılar, içerik editörleri ve evden çalışan profesyonellere yönelik bağımsız mikrofon serisini HyperX QuadCast S ile genişletiyor. Yeni QuadCast S, HyperX NGENUITY yazılımıyla özelleştirilebilen RGB aydınlatma efektlerine sahip USB mikrofonu olarak tanıtılıyor.

Üzerinde yerleşik titreşim önleyici, dahili pop filtre ve LED göstergeli dokunarak sessize alma sensörü bulunan QuadCast S, konferans görüşmeleri ve yayınlar için net ve tutarlı ses sunuyor.
QuadCast S mikrofonda stereo, çok yönlü, kardioit ve iki yönlü olmak üzere dört kutup düzenine sahip. Daha net bir ses kalitesi için rahatsız edici vurmalı sesleri susturmak üzere tasarlanmış dahili pop filtresi de mevcut özellikleri arasında. Mikrofon, üzerinde bulunan dahili titreşim önleyici, mikrofon giriş hassasiyetinin kolaylıkla ayarlanabilmesini sağlayan kazanım denetim düğmesi ve 3,5 mm kulaklık çıkışı bulunan bir stand ile birlikte geliyor.

HyperX ses birim müdürü Nate Almond “İlk QuadCast USB mikrofonumuzun başarısını temel alan QuadCast S, kullanıcıların sorduğu bir özellik olan dinamik RGB aydınlatma efektleriyle yayın, sınıf oturumları ve ev ofisi özelleştirmelerine ekstra bir katman eklemektedir.” açıklamasında bulundu.

QuadCast S mikrofon, çoklu aygıt ve sohbet programı uyumluluğu sunarak, Discord ve TeamSpeak tarafından da onaylanmış. Dahili montaj adaptörü hem 3/8” hem de 5/8” ölçülerine uygun ve çoğu stand ile uyumlu. QuadCast S mikrofonu, PC, PS4 ve Mac kullanıcılarına kaliteli ses sunmak için tasarlanmış.

HyperX QuadCast S USB Mikrofon Özellikleri

Parça Numarası:

HMIQ1S-XX-RG/G

Mikrofon:

Güç Tüketimi: 5V 220mA (beyaz ışıkta)
Örnekleme/bit hızı: 48 kHz/16-bit
Eleman: Elektret kondenser mikrofon
Kondenser Tipi: Üç adet 14mm kondenser
Kutup Düzeni: Stereo, Çok Yönlü, Kardiyoit, İki Yönlü
Frekans Yanıtı: 20Hz – 20kHz
Hassasiyet: -36dB (1V/Pa, 1 kHz’de)
Kablo Uzunluğu: 3m
Ağırlık: Mikrofon: 254 g
Darbe emici aparat ve stand: 364 g
USB kablo ile birlikte toplam: 710 g
Aydınlatma: RGB (16,777,216 renk)
Aydınlatma Efektleri: 2 bölge2
Bağlantı Tipi: USB-C ‘den USB-A

Kulaklık Çıkışı:

Empedans: 32 Ω
Frekans yanıtı: 20Hz – 20kHz
Maksimum güç çıkışı: 7mW
THD: ≤ %0,05 (1 kHz/0 dBFS)
SNR: ≥ 90dB (1kHZ, RL=∞)Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.