HyperX, Yeni SoloCast USB Mikrofonu Duyurdu HyperX, Yeni SoloCast USB Mikrofonu Duyurdu
(Haber Bülteni) Kingston Company’nin oyun birimi HyperX, yayıncılar ve içerik üreticileri için geliştirdiği yeni HyperX SoloCast USB mikrofonunu duyurdu. Mikrofon, sahip olduğu kardioit kutup... HyperX, Yeni SoloCast USB Mikrofonu Duyurdu

(Haber Bülteni)

Kingston Company’nin oyun birimi HyperX, yayıncılar ve içerik üreticileri için geliştirdiği yeni HyperX SoloCast USB mikrofonunu duyurdu. Mikrofon, sahip olduğu kardioit kutup düzeni ile yayıncılar, podcast yayınlar, öğrenciler ve evden çalışanlar için ideal temiz ve kaliteli ses sunmayı vadediyor.

SoloCast mikrofon, kolay bir Tak-Çalıştır özelliğine sahip. Mikrofonun küçük boyutu ve ayarlanabilir farklı eğim konumlarına sahip döndürülebilir standı monitör altı gibi küçük veya dar yerlere sığabilmesini sağlıyor. Dahili montaj adaptörü hem 3/8 “hem de 5/8” ölçülerine uygun ve çoğu stand ve boom kolu ile uyumlu.

SoloCast mikrofon, HyperX mikrofon serisine, yakın zamanda piyasaya sürülen RGB aydınlatmalı QuadCast S mikrofon ile katılıyor. Her iki mikrofon da PC, PS4 ve Mac ile uyumlu olup ve Streamlabs OBS, OBS Studio ve XSplit yayın platformlarında çalışıyor. Ayrıca Discord ve TeamSpeak sertifikasına sahip.

 

HyperX SoloCast Özellikleri

Parça Numarası

HMIS1X-XX-BK/G

Genel Özellikler

Güç tüketimi: 5V/100mA (USB)

Çalışma akımı: 47mA

USB Teknolojisi: USB 2.0 (tam hız)

Örnekleme hızları: 48 kHz, 44.1 kHz, 32 kHz, 16 kHz, 8 kHz

Bit derinliği: 16 bit

Uyumluluk: Windows 7 ve üzeri, Mac OS, PS4

Kablo uzunluğu: 2 m

Ağırlık: Mikrofon: 261 g

Mikrofon standı: 125 g

USB kablo ile birlikte toplam ağırlık: 429,9 g

Mikrofon

Eleman: Elektret kondenser mikrofon

Yönelme düzeni: Kardioid

Frekans yanıtı: 20 Hz-20 kHz

Hassasiyet: -6 dBFS (1 kHz’de 1 V/Pa)

Gürültü (RMS): ≤-74 dBFS (A-ağırlıklı)Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.