Razer Invitational- Avrupa Turnuvası Başlıyor Razer Invitational- Avrupa Turnuvası Başlıyor
(Haber Bülteni) Önde gelen yaşam tarzı markası Razer, Fortnite Trio’da 90.000 oyuncuya kadar katılımın olacağı ücretsiz, herkese açık bir turnuva olan Razer Invitational –... Razer Invitational- Avrupa Turnuvası Başlıyor

(Haber Bülteni)

Önde gelen yaşam tarzı markası Razer, Fortnite Trio’da 90.000 oyuncuya kadar katılımın olacağı ücretsiz, herkese açık bir turnuva olan Razer Invitational – Europe (RI-Europe) için kayıtlara başladı.

Oyuncular nakit para ve donanım ödülleri için 6 turnuvada mücadele edecek. RI-Europe’a girmek için, tüm yarışmacıların yapması gereken bir ekip oluşturmak ve Razer Invitational – Europe websitesine kaydolmak. 

Razer Invitational – Europe, tüm beceri seviyelerindeki oyunculara gerçek anlamda açık, büyük ölçekli bir turnuvaya katılma ve diğer oyunculara karşı eğlenceli bir yarışma şansı sunuyor. Her turnuvanın kazanan takımı; 3.600 EUR, 2. ve 3. takımlar 1.800 EUR ve 1.200 EUR, 4. ve 5. takımlar donanım ödülleri ile ayrılacak. İzleyiciler, yalnızca yayınları izleyerek, MVP’lere oy vererek veya saldırı parkurunda en hızlı süre gibi yan mücadelelere katılarak Razer donanımları kazanabilir veya Razer forması kazanma şansı için en iyi Fortnite açık oyun klibini gönderebilirler.

Avrupa’nın ilk Razer Invitational’ını kutlamak için bölgenin en popüler 12 Fortnite oyuncusu ve yayıncısı, 5 Aralık’ta, oyuncuların taraftar topluluğundan seçilen takım arkadaşlarıyla Trios sergi maçına katılacak. Krench Royale, Teepsy ve Rafa gibi oyuncuların katılacağı kapışmada yerini almak isteyen Fortnite hayranları, daha fazla bilgi için RI-EU web sitesini kontrol edebilir.

ZAMAN:          RI-Europe açılış karşılaşması 5 Aralık’ta TSİ 19:30’da gerçekleşecek.

Razer Invitational- Europe kayıtları başladı.

NEREDE:          Turnuvada yer alacaklar için kayıt bilgileri ve programları resmi RI-Europe websitesinde güncellenecektir.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.