iPad Pro 9.7 ve iPhone SE Ön Sipariş Fırsatı iPad Pro 9.7 ve iPhone SE Ön Sipariş Fırsatı
Apple’ın geçtiğimiz günlerdeki bahar etkinliğinde tanıttığı yeni nesil ucuz akıllı telefonu iPhone SE ve 9.7 inçlik iPad Pro, e-ticaret platformu n11.com’daki yerini aldı. iPad Pro 9.7 ve iPhone SE Ön Sipariş Fırsatı

Apple ailesinin son gözdeleri iPad Pro 9.7 ve iPhone SE, e-ticaret platformu n11.com’da ön siparişle satışa sunuldu. iPad Pro 9,7 açık pazarda n11.com önceliğiyle ön siparişte.

Apple Pencil ve klavye aksesuarıyla iyi bir bilgisayar olmaya aday yeni 9.7 inçlik iPad Pro, ön siparişle satışa sunuldu. Yeni 9.7 inç modeliyle iPad Pro, çok yönlü ve kolay taşınabilir formuyla 2.149 TL ve 3.799 TL aralığında.

4 inç telefon olarak tanıtılan iPhone SE, iPhone 6S’te kullanılan gelişmiş çipin aynısına sahip. 12 megapiksel iSight kamerası sayesinde net, detaylı fotoğraflar ve 4K videolar çekilebiliyor. iPhone, e-ticaret platformu 1.979 TL’den başlayan fiyatlarla ön siparişte satışa sunuluyor.

-Basın bülteniCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.